DRUID

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOCUR DRUID OK. 3 LATA
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
DLN. WOLIERA

Krótka ściąga:
- młody, fajny kocur o ciekawym umaszczeniu
- testy FIV i FELV negatywne

 Cześć, to ja Druid.
 
Czy widzieliście kiedy podobnie magnetyzujące i skupione spojrzenie? Idę o zakład, że nie!
Na zdjęciach dokładnie widać, jaki jestem: ta wyrazista mimika, ta swoboda i uważność jednocześnie, odwaga i luz młodego kota! To właśnie ja, cały ja!
 
Jestem kotem ruchliwym i ciekawskim. Na sesji musiałem pozować w szelkach, bo wszędzie było mnie pełno. No co ja będę na planie siedział, jak tu wokoło tyle kątów do obejrzenia. Ale szelki zniosłem z godnością i nie miałem oporów, by mi je nałożono. Podobnie zgodnie przyjmuję branie mnie na ręce i wkładanie do transportera. Musiałem być na bank domowym kotem.
 
W schronisku siedzę relatywnie krótko, trafiłem tu w lipcu w wyniku spotkania z samochodem. Szczęśliwie skończyło się głównie na strachu, bez żadnych poważnych obrażeń. Zdrowy jestem i traumy powypadkowej raczej nie okazuję. Tym niemniej wolałbym dom niewychodzący – zbyt jestem ciekawski i spontaniczny, by pozwolić mi ponownie wychodzić na ulicę. Na pewno jesteście w stanie zapewnić mi rozrywki i zabawę w domu, jestem tego pewny.
 
Czekam tu zatem w schronisku na odpowiedzialnych nowych opiekunów.
Pozdrawiam, Druid

 Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.