DŻDŻASMINA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA DŻDŻASMINA OK.12 lat 616093901353700 (141/21)
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
WETERYNARIA
EW. ADOPCJA PO KONSULTACJI Z LEK.WET.

 
SZYBKA ŚCIĄGA:
– wesoła, łagodna, przyjacielska
– bardzo ruchliwa, wszędobylska
– bardzo lubi być noszona na rękach
– wymaga regularnego szczotkowania i wizyt u groomera
– bywa hałaśliwa

 
Hej! Jestem Dżdżasmina. Mówili tu o mnie pieszczotliwie „ta mała glizda”, bo wiję się strasznie i ogólnie to wszędzie mnie pełno. A że Glizda czy Dżdżownica niespecjalnie przecież brzmią, to ochrzcić się postanowiłam Dżdżasminą. Wydaje mi się, że imię to w sam raz dla tak wyjątkowego psa jak ja!
 
Trafiłam tutaj już jakiś czas temu, niestety zdrowie moje nie pozwalało na pozowanie przed obiektywem. A przecież do pozowania stworzona jestem! Ten look, ten styl! Ten język na bakier, ząbki zalotnie krzywe i kręgosłup kokieteryjnie w pałąk wygięty. Heloł! Oto ja! Najbardziej rasowy jork w mieście!
 
Ogólnie to prócz tego, że jestem piękna, jestem też miła i sympatyczna. Ufam każdemu, każdego z miejsca kocham i każdemu pozwalam się brać na ręce. W pomieszczeniach staram się zachowywać czystość, ale różnie to wychodzi. Nie należę jednak do brudasów – po prostu wymagam jasnych instrukcji co do tego, jak zachować się w nowych okolicznościach.
 
Co jeszcze o mnie? Lubię sobie pogadać, poplotkować, poszczekać i popiszczeć. Właściwie częściej mnie słychać niż widać.
 
Szukasz psa z włosem, bo nie uczulają? Wspaniale! Cieszę się, że tak jasno komunikujesz swoją ignorancję, znaczy to, że żyć nam razem nie przyjdzie. Szukasz małego psa dla dzieci? Super! Bardzo mi miło, że wspominasz o tym już teraz, unikniemy niepotrzebnych rozczarowań. Wybierasz małego psa, bo utrzymanie takiego jest tańsze? Niewiarygodne, że o tym mówisz! Nasza Pani Doktor chętnie wyprowadzi Cię z błędu.
 
Wiem, że to jak wyglądam sprawi, że telefony w Schronisku rozdzwonią się jak szalone. Wiem też, że większość ludzi, do których adresuję powyższy akapit, nie doczytała tekstu nawet do akapitu drugiego. Mam jednak nadzieję, że wśród wszystkich tych miłośników włosa, poszukiwaczy zabawek i oszczędnisiów znajdzie się ktoś, kto postanowi dostrzec we mnie psa. Psa jako całość. Psa jako psa.
Będę tu cierpliwie na tego kogoś czekała!
 
Pozdrawiam,
Dżdżasmina
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.