DŻESIKA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

DŻESIKA OK. 8 LAT 616093900963917 (21/20)
WIELKOŚĆ; MAŁA
SZCZEPIENIA; TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: ALDAZ

SZYBKA ŚCIĄGA:
– początkowo bardzo wycofana, potrzebowała czasu, by zaufać
– aktualnie otwarta, wesoła, bardzo przyjacielska
– dobrze chodzi na smyczy
– zna pomieszczenia i dobrze się w nich czuje
– akceptuje inne psy, dobrze czułaby się w rodzinie z innymi psami
– zna komendy i sztuczki

 
Dzień dobry, jestem Dżesika. I choć już trochę czasu tutaj mieszkam, to dopiero niedawno postanowiłam przestać uciekać przed wyciągniętą do mnie ręką, w panice skacząc po budach w boksie. Postanowiłam i pokazałam zupełnie inną mnie!
 
Kiedy strach zostawiam za sobą, jestem sunią niemalże cyrkową. Znam wiele sztuczek, komendy nie są mi obce. Mój popisowy numer wykonuję za smaczka. Jaki? Musisz przyjść i mnie poznać, żeby się przekonać.
 
Jestem typem suni-przylepki. Kiedy już zaufam, najchętniej nie odstępowałabym swojego Człowieka na krok. Truchtam, obserwuję, towarzyszę. Jeśli szukasz kogoś, kto dzielnie dotrzyma Ci towarzystwa w każdej codziennej czynności – oto jestem!
 
Z innymi psami również łatwo nawiązuję pozytywne relacje. W wypadku konfliktu wycofuję się (i chowam za Opiekuna), a gdy jest szansa na psią przyjaźń, chętnie ją nawiązuję. Sądzę, że dobrze czułabym się w wielopsiej rodzinie.
 
Na smyczy chodzę dobrze, świetnie też czuję się w pomieszczeniach – byłam domową suczką, to nie ulega wątpliwości.
 
Taka to ja. Początkowo wszystkim stracha napędziłam, że niby to ja taki dziki zwierz-uciekinier jestem, po to tylko, żeby ich radość z wydobycia ze mnie wszystkiego co najlepsze była jeszcze większa! Kocham być z Człowiekiem i kocham sprawiać mu przyjemność moją obecnością. Jeśli więc szukasz bezproblemowej Przyjaciółki na długie, wspaniałe wspólne lata – czekam na Ciebie w Promyku.
 
Pozdrawiam,
Dżesika

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.