DZIÓBEK

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES DZIÓBEK OK. 10 LAT 941000011792886 (248/14)
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: 18

Szybka ściąga:
- pozytywny stosunek do ludzi, dzieci
- negatywny stosunek do psów i kotów
- czuje się swobodnie w pomieszczeniach zamkniętych
- dobrze jeździ samochodem
- zna podstawowe komendy
- silny, zrównoważony, wpatrzony w przewodnika


Dzień dobry, nazywam się Dzióbek!

W Schronisku mieszkam od kwietnia 2014 roku, a moja przeszłość jest dobrze znana… Zostałem odebrany ludziom, którzy ogromnie mnie skrzywdzili. Byłem trzymany całymi dniami na łańcuchu i karmiony resztkami (jeśli w ogóle o karmieniu nie zapomniano)albo tym, co udało mi się samemu wygrzebać w śmieciach. Moi byli właściciele twierdzili, że jestem w stosunku do nich agresywny i często używali wobec mnie przemocy. Ta część mojej gehenny zakończyła się w momencie, kiedy zostałem zabrany do Schroniska.

Podczas mojego pobytu w Schronisku okazało się, że wcale a wcale nie jestem agresywny do człowieka, choć z psami trochę inna sprawa. Pomimo zaniedbań socjalizacyjnych, potrafię dobrze współpracować z przewodnikiem. Jestem bystry i szybko się uczę nowych rzeczy. Znam podstawowe komendy. Jestem znakomitym aporterem. Uwielbiam długie spacery. Zabiegi medyczne, pielęgnacyjne znoszę bardzo dobrze. Kaganiec znam, dobrze dobrany nie jest dla mnie problemem. Czasami z nudów potrafię zniszczyć coś w swoim boksie, więc powinienem mieć zapewnione zajęcie na czas nieobecności Opiekuna.

Sądzę, że zasługuję na możliwość pokazania światu, że jest ze mnie dobry, domowy i rodzinny pies. Po tym wszystkim, co mam za sobą… Dasz mi szansę?

Pozdrawiam Dzióbek.

Pies objęty wirtualną adopcją przez Panią Natalię Dudkiewicz.


 

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą


Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.