EMI

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA EMI OK. 11 LAT 616093900977195 (340/20)
WIELKOŚĆ: MAŁA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS; C-16

SZYBKA ŚCIĄGA:
– łagodna, energiczna, otwarta
– pozwala nosić się na rękach, kocha drapanie po brzuszku
– dobrze chodzi na smyczy, lubi przechadzki
– dobrze czuje się w pomieszczeniach
– lepiej dogaduje się z psami niż z suczkami
 


Dzień dobry, nazywam się Emi. Trafiłam tutaj pod koniec sierpnia ze Złotej Karczmy. Choć urodziwa ze mnie sunia, to pierwszym, co rzucało się wtedy w oczy moim nowym ludzkim znajomym nie były moje piękne oczy czy zgrabne uszy, ale wielki guz u nasady ogona… Bardzo przeszkadzał mi w codziennym życiu i pozostawienie go było bardziej ryzykowne niż zabieg usunięcia go. Pozbyłam się więc w końcu balastu, który ciążył mi od dłuższego czasu, a ignorowany był dotąd przez moje otoczenie.
 
I oto jestem. Tak samo jak piękna, jestem też przyjazna i otwarta na Ludzi. Nie boję się dotyku i pozwalam się nawet brać na ręce. Kocham pieszczoty, zwłaszcza po brzuszku.
 
Z psami dogaduję się dobrze… choć z innymi suniami miewam zatargi. Raczej wolałabym być jedynaczką lub towarzyszką jakiegoś statecznego samca. Inne baby działają mi trochę na nerwy.
 
Jestem energiczną, rześką staruszką, która czerpie z życia. Uwielbiam spacerki i dobrze chodzę na smyczy. Aktywności na świeżym powietrzu są dla mnie ważnym elementem każdego dnia, ale kanapami i legowiskami nie gardzę. Dobrze czuję się w pomieszczeniach i potrafię się w nich zachować. Doceniam też ciepło kaloryfera w chłodne jesienne wieczory…
 
Jako żem raczej niskopienna (ale za to długa), to wszelakie schody już na tym etapie mojego życia mogą stanowić dla mnie wyzwanie. Wolałabym więc zamieszkać na parterze lub z Osobą, która byłaby w stanie wynosić mnie na spacerki, aby mój kręgosłup posłużył mi jak najdłużej.
Oto cała ja! Piękna, mądra i do wzięcia!
Czekam na Ciebie,
Emi
Ps. zostałam objęta wirtualną adopcją przez Panią: Martę S. Dziękuję

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.