FIGA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA FIGA OK. 1 ROK 616093901926885 (68/23)

WIELKOŚĆ: ŚREDNIA

SZCZEPIENIA: TAK

STERYLIZACJA: TAK

BOKS: 11

W PROCESIE ADOPCYJNYM


SZYBKA ŚCIĄGA:

–wesoła

–energiczna

–przyjazna do ludzi

–raczej obawia się innych psów

–przywoływalna


Dzień dobry,

jestem Figa, ale taka bez maku i pasternaku! Energii mam co najmniej tyle, ile owoc figowca pestek. Bardzo lubię ludzi i chyba z wzajemnością, bo jak tu nie polubić słodkiej jak figowe wino panny?

 

Jestem jeszcze młoda, więc to najlepszy czas na nauczenie mnie wszystkiego, co pomoże mi dobrze odnaleźć się u boku Człowieka. Póki co umiem w siad i wracam zawołana, ale te komendy trzeba wypracować na tip top. Wiesz, że wspólne treningi pomagają zbudować super więź między psem a Opiekunem? Bo ja już się tego powoli uczę i chciałabym tę naukę kontynuować w nowym domu.

 

Myślę, że świetnie się odnajdę w aktywnym domu. Nie wiem jak bym się odnalazła wśród dzieci (w Schronisku raczej nie ma jak tego sprawdzić), ale te mniejsze mogę niechcący przewrócić, bo wszędzie mnie pełno. No i mogę mieć problem w zamieszkaniu z innym psem, nie do końca sobie radzę w kontaktach z pobratymcami. Wolę ich unikać, chociaż podobno tylko krowa zdania nie zmienia i mogę jeszcze nauczyć się prawidłowej psiej komunikacji.

To co, chcemy się bliżej poznać?

Pozdrawiam,

Figa


Opis przygotowany przez wolontariuszy schroniska.

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.