FORREST

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES FORREST OK. 7 LAT 616099000006356 (129/19)
WIELKOŚĆ: DUŻY
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: 4

SZYBKA ŚCIĄGA:
– miły, kochający, wesoły
– na początku wycofany, ale szybko się przekonuje
– nie zna komend
– dobrze chodzi na smyczy
– nie lubi innych psów
– potrzebuje pracy nad pewnością siebie
– uczy się pomieszczeń zamkniętych

 Dzień dobry, nazywam się Forrest bo zostałem znaleziony w lesie. Mówią tutaj też na mnie Wyreł, bom trochę takie pomieszanie wyżła z chartem – zależy, od której strony spojrzysz.

 
Chociaż w pierwszym kontakcie sprawiam wrażanie wycofanego, to łatwo mnie do siebie przekonać. I wtedy to już radości i hasania nie ma końca! Uwielbiam bawić się z człowiekiem, a kiedy się bawię – to całym sobą. Mniejszego osobnika mógłbym przewrócić, ale gwarantuję, że pod Twoim czujnym okiem krzywda mniejszemu się nie stanie.
 
Kiedy już kogoś znam, pięknie koncentruję się na nim i mocno szukam w nim wsparcia. Rozglądam się zatem za Rodziną, która będzie mi nie tylko opoką, ale i drogowskazem oraz siłą. Potrzebuję podbudowania pewności siebie.
 
Na smyczy chodzę dobrze, choć w ekscytacji zdarza mi się trochę poświrować. Komend jeszcze nie znam, wiesz, czysta karta jestem – wszystko zależy od Ciebie. W pomieszczeniach wewnętrznych czuję się jeszcze niepewnie, ale pracujemy nad tym tematem.
 
Takiż ja. Piękny? Może. Mądry? Chyba tak. Nie mam w sobie pewności, żeby stwierdzić, że którakolwiek z tych cech jest moja tak na sto procent… Szukam kogoś, kto mi pokaże, że zasługuję na dumnie wypiętą pierś, pewny chód i świadomość, że każda kolejna wyprawa do lasu nie będzie naszą ostatnią wspólną. Rozumiesz?
Pozdrawiam,
Forrest

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.