Ułatwienia dostępu

Logo Schroniska Promyk

Na skróty

Ważne telefony

Lokalizacja schroniska

FRAJDA

Pies szary podpalany portret na niebieskim tle.

SUCZKA FRAJDA OK. 2 LATA 616093901954213 (77/23)

WIELKOŚĆ: DUŻA

SZCZEPIENIA: TAK

STERYLIZACJA: TAK

BOKS: K-1

SZYBKA ŚCIĄGA:

– aktywna, bardzo emocjonalna
– otwarta na ludzi i inne psy
– w ekscytacji nie zważa na nic
– w wyciszeniu potrafi skupić się na opiekunie
– potrzebuje dużo ruchu i pracy nad emocjami

Hej, jestem Frajda! Z życia mam jedną wielką imprezę, nieważnie czy los wrzuci mnie w kochające ramiona, czy w schroniskowy boks – jestem szczęśliwa z samej możliwości bycia tu i teraz. Optymistka ze mnie po prostu!

Z moją miłością do świata wiąże się ogromna ekscytacja… właściwie wszystkim. Drugi pies? Jak fajnie! Spacer? Megasuper! Czesanie? No bajka! Woda? Bogowie, uwielbiam! Weterynarz? …no bywało lepiej, ale może przecież mieć smaczki!

Moja ekstrawertyczna natura owocuje często chaosem, który wokół mnie powstaje, bo ja skaczę, szczekam, biegam, plączę się, nie zważając na to, co tam po drodze stratuję, przewrócę, czy potrącę.

Do innych stworzeń mam oczywiście pozytywne nastawienie – mieszkałam już z inną suczką i z psem i wszystko było spoko. Niestety tym emocjom moim często daję się ponieść i nie będę raczej najlepszą towarzyszką dla małych zwierząt. Bywa, że tak bardzo chcę z nimi poobcować, że aż chwycić w pysk i… no wiem, że to różnie może się skończyć.

Kiedyś ktoś ćwiczył ze mną, kiedyś ktoś poświęcał mi czas, dlatego też poza schroniskowym zgiełkiem jestem skupiona na przewodniku, grzecznie się słucham i staram panować nad emocjami.

Niestety ewidentnie zabrakło temu komuś cierpliwości oraz wiedzy i tak to trafiłam tutaj.

Potrzebuję domu, który ponownie podejmie się pracy ze mną i nauczy mnie cieszyć się światem w odrobinę mniej entuzjastyczny i chaotyczny sposób. Zdecydowanie będę potrzebowała rodziny aktywnej i otwartej na pracę z psem na różnych płaszczyznach – tej fizycznej, tej umysłowej i tej emocjonalnej.

Będę kiedyś super kompanką, a Ty, gwarantuję!, zarazisz się moją miłością do świata.

Dasz sobie szansę na szczęście?

Pozdrawiam,
Frajda

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.