FRUGO

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK FRUGO OK. 10 LAT 941000013856939 (370/13)
WIELKOŚĆ: DUŻY
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: 17

SZYBKA ŚCIĄGA:
– otwarty, wesoły, bardzo energiczny
– dobrze chodzi na smyczy
– z reguły chętny do współpracy, choć zdarza mu się ignorować Opiekuna
– dobrze czuje się w pomieszczeniach
– wymaga pracy na gruncie relacji z innymi psami
– nie nadaje się do domu z kotami
– nie ma problemów z pielęgnacją


Cześć! Jestem Frugo! I uważam, że każde jutro może być jeszcze lepsze od każdego wczoraj, więc w każdy kolejny dzień wpadam z impetem i radością! Też kochasz życie? To chodź! Zróbmy z tym życiem porządek razem!
 
Jestem otwartym, absolutnie pozytywnie zakręconym psem. Kocham spacery i będę potrzebował serio duuuuuuużo ruchu, abym mógł wieczorem kłaść się na posłaniu usatysfakcjonowany przebiegiem dnia. Dla psa takiego jak ja bardzo ważne są ciągle świeże bodźce, więc piesze wycieczki do nowych miejsc, wspólne zwiedzanie okolic i codzienne odkrywanie świata na nowo powinny być tym, co kochasz i czemu oddajesz się już teraz, a w moim towarzystwie oddawać się będziesz temu podwójnie.
 
Na korzyść wspólnych wycieczek wpływać będzie to, że całkiem ładnie potrafię korzystać ze smyczy, a wszelakie odgłosy miasta nie są mi straszne. Możemy nawet razem wybrać się na jakieś przełaje, bo z pielęgnacją też problemu nie mam, więc błota i piasku pozbędziemy się z mojej sierści bez walki i dramatyzowania.
 
Możemy też mieć spacerowych kumpli! W tym temacie nie będzie jednak tak lekko, gdyż mam pewne braki w kwestiach socjalnych, które trzeba będzie nadrobić. Moich stosunków z kotami natomiast raczej naprawić się nie da, traktuję je jako zwierzynę łowną i tyle…
 
Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o moim potencjale, to poczytać możesz sobie o niezależności ras północy – wszak bez wątpienia jestem przedstawicielem którejś z nich. Psy takie jak ja to niewyczerpane źródło radości, kiedy żyje się tak, aby sprostać naszym wymaganiom. Ale też niewyczerpane źródło trosk, kiedy nasze potrzeby się zaniedba…
 
Mam nadzieję, że prędzej czy później trafię na kogoś, kto będzie podzielał mój entuzjazm. I razem pójdziemy przez życie, uzupełniając się i szanując swoje wzajemne zainteresowania.
Pozdrawiam,
Frugo
Ps. zostałem objęty wirtualną adopcją przez: Agnieszkę M. Dziękuję.
 Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.