FRYTKA vel TRAMWAJARKA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA FRYTKA vel TRAMWAJARKA OK. 1 ROK 616093900977280 (111/20)
WIELKOŚĆ: MAŁA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
ALDAZ /BIURO/

SZYBKA ŚCIĄGA:
– łagodna, uczuciowa
– bywa zazdrosna o swojego Człowieka
– woli dorosłych, nieufna wobec dzieci
– dobrze chodzi na smyczy
– zdarza jej się wokalizować w pomieszczeniach
– potrzebuje doświadczonego, mądrego i konsekwentnego Opiekuna

 
Dzień dobry, a ja jestem Frytka i podróżować lubię. Trafiłam tutaj pod koniec lutego, zabrano mnie z tramwaju, którym beztrosko podróżowałam w kierunku nowego życia. Sądzę, że zmierzałam w dobrą stronę, bo trafiłam tutaj – do Ludzi, którzy przejęli się mną i moją przyszłością.
 
Jaka jestem? Mówią, że cudowna! Bardzo uczuciowa, przywiązana, kontaktowa. Kocham być z Człowiekiem, zostałam stworzona do tego, aby stanowić drugą połówkę kogoś na dwóch nogach. Gdy już Człowieka sobie upatrzę, to z oka nie spuszczę i wielbić będę każdym spojrzeniem. A jakich Człowieków preferuję? Zdecydowanie tych dorosłych, dzieci nie do końca mi podchodzą. Lubię ludzi stanowczych, zdecydowanych i konsekwentnych. Innym mogę starać się wejść na głowę.
 
A jak w stosunku do innych czworonogów? Też dobrze, choć tutaj nie ma już miłości i przywiązania. Potrafię się odnaleźć w psim stadzie, jednak nie narzekałabym, gdybym mogła być jedynaczką. Oczkiem w głowie.
 
W życiu mam tylko dwa cele: miękko spać i kochać swojego Człowieka. Wiąże się z tym też fakt, że pozostawiona bez Człowieka potrafię wokalizować… Ten aspekt będzie wymagał pracy.
 
Z innych minusów, które u siebie zdiagnozowałam, to przyznać muszę, że bywam uparta jak oślica. Że komendy znam, ale przejawiam wybiórczą głuchotę. Że jeśli czegoś chcę – to i na szafę/biurko/zlew wlezę, byle to dostać. Wymienić też muszę coś, co ja uważam za atut, ale Człowiek to już chyba nie do końca: doskonale wiem, jak tuszować swoje małe zbrodnie, aby wyszły dopiero po czasie, albo nie wyszły wcale. Cóż… po prostu inteligentna ze mnie sunia!
 
Szukam kogoś, kto nie tylko pozwoli mi skraść swoje serce, ale też rozumu przy mnie nie straci. Jestem małą, miłą sunią, ale intelektu mi nie brak – szukam kogoś, kto mądrzejszy ode mnie będzie. Lub chociaż będzie się starał!
Pozdrawiam,
Frytka

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.