GACEK

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES GACEK OK. 6 LAT 616093901349174 (309/21)
WIELKOŚĆ: MAŁY
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: A-12

SZYBKA ŚCIĄGA:
– wesoły, żywiołowy, energiczny
– akceptuje sunie, mieszka z jedną w boksie
– absolutnie nie akceptuje kotów
–  żwawy, chętnie wychodzi na spacery
– łakomy

 
Cześć, jestem Gacek. Trafiłem tutaj we wrześniu 2021 roku z ulicy Kołodzieja. Wydawać by się mogło, żem dość zadbany seniorek i szybko ktoś zauważy, że w domu mnie nie ma. No, ale niestety tak się nie stało…
 
Jestem bardzo żywiołowym, charakternym i energicznym starszym panem. W boksie mieszkam z koleżanką i choć bardzo ją lubię, to czasem bywam zazdrosny, kiedy otrzymuje od Człowieka więcej uwagi niż ja. Uwagi i smakołyków. Oj, smakołyki to rzecz święta!
 
Na spacerki chodzę dzielnie, ale nie będę już raczej nigdy wyczynowcem. Z racji wieku uczęszczam na rehabilitację i możliwe, że będę potrzebował kontynuacji tej aktywności w przyszłości, aby zachować formę na dłużej.
 
W boksie trzymam porządek, nie jestem bałaganiarzem.
 
Jeśli przez myśl przeszła Ci adopcja mnie, to wiedzieć musisz o mnie jeszcze jedno: tak jak w Domu ze spokojną, ustępliwą sunią spokojnie bym się odnalazł, tak w Domu z kotem niestety już absolutnie nie. Strasznie działają mi te koty na nerwy.
 
Co tu więcej pisać – jaki jestem, każdy widzi. Choć starszy, to wciąż przystojny, ruchliwy, sprawny… Chciałbym znaleźć jeszcze Dom, w którym się nie zapomina, że ma się psa.
Pozdrawiam,
Gacek
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.