GAMMA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA GAMMA OK. 11 LAT 616093901352754 (344/21)

WIELKOŚĆ: PONIŻEJ ŚREDNIEJ

SZCZEPIENIA: TAK

STERYLIZACJA: TAK

EW. ADOPCJA PO KONSULTACJI ZE SCHRONISKOWYMI LEK. WTERYNARII


SZYBKA ŚCIĄGA:
– łagodna, wesoła, rześka
– dobrze chodzi na smyczy, lubi spokojne przechadzki
– ceni sobie spokój i ciszę
– dogaduje się z psami i kotami
– daje buziaki z zaskoczenia
– nie powinna chodzić po schodach z uwagi na kręgosłup i krótkie łapki


 Dzień dobry, nazywam się Gamma. I jak wielu innym, przyjazd tutaj uratował mi życie. Wierzcie lub nie, ale jedenaście lat na karku to jeszcze nie wiek, kiedy to się Śmierci kłaniać trzeba, więc składanie każdego guzka na ciele psa w takim wieku na karb starości jest po prostu zaniedbaniem. Tutaj potraktowano mnie jak pełnoprawną Pacjentkę, usunięto mi zajętą guzami listwę mleczną, sprawiając tym samym, iż planować zaczęłam życie na kolejne lata. Dłuuuugie i szczęśliwe lata.

Moje plany są proste: zamierzam dać się komuś pokochać (i miłość odwzajemnić), przeprowadzić się na własne cztery kąty i żyć w spokoju, kontemplując każdy wspólny dzień. Ot tak.

 Mój wymarzony Dom to spokojne, ciche miejsce u boku tak samo spokojnych i wyciszonych Ludzi. Nie potrzebuję wiele ruchu, choć pospacerować lubię. W głowie czasem mi młodość zagra i pohasać ochota przyjdzie, ale niezbyt wyszukane rozrywki cenię. Ot, czasem trochę smyczką szarpnąć lub zaskoczyć kogoś liźnięciem w twarz.

Mój Dom mogłabym dzielić z innym psem o podobnym do mojego poziomie aktywności. Nie będę się czuła komfortowo przy jakimś młodziku, ale dojrzały pies do towarzystwa nie będzie mi przeszkadzał. Fakt, na spacerze lubię sobie czasem szczeknąć na inne psy, ale to tylko w ramach reprymendy na jakieś ich nieprzystające zachowania.

Moim kompanem mógłby również być kot, ale to też raczej starszy i spokojny osobnik. Potrafię się z nimi dogadać, dobrze czytam ich sygnały i doskonale wiem, kiedy do kota lepiej się nie zbliżać.Lokatorką będę pierwszej klasy! Bo i czystość umiem zachować, i porządek wśród powierzonych mi kocyków. W Domu będę cichą obserwatorką codziennego życia osiedla – uwielbiam zajmować dogodny punkt widokowy i śledzić poczynania sąsiadów. Taka ot przyjemnostka.

Widzisz więc, plany moje jakieś skomplikowane nie są. Najtrudniejszym punktem realizacji tegoż przedsięwzięcia będzie punkt pierwszy: rozkochać w sobie kogoś. Bo jak już rozkocham, to rady nie będzie – zabierzesz mnie do siebie i czeka nas wiele wspólnych, dobrych lat.

Pozdrawiam,
Gamma

Zostałam objęta wirtualna adopcja przez: Wojtka i Maćka. Dziękuję.


Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.