GIBSON

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK GIBSON OK. 10 LAT 616093901907888(28/22)
WIELKOŚĆ: PONIŻEJ ŚREDNIEJ
SZCZEPIENIA: TAK
BOKS: A-10
 

szybka ściąga:
– delikatny
– przyjazny i kontaktowy
- dobrze czuje się w pomieszczeniach

 
Cześć, mam na imię Gibson. Nie, nie ten Mel Gibson – aktor, choć równie przystojny ze mnie chłopak i mam tu całkiem niezłe grono fanów i wielbicielek. 
 
 Cóż, urodę mam nieprzeciętną, to fakt, ale jak sami wiecie uroda to nie wszystko. Najważniejsze jest zawsze zdrowie, a z tym to u mnie lekko szwankuje. Bo jak sami widzicie mam nadwagę i przez to moje łapki nie radzą sobie z takim ciężarem. Uczęszczam tu na rehabilitację: lasery oraz bieżnię wodną i bardzo mi to pomaga.
 Ciocie tu o mnie dbają jak tylko mogą, ale tęskno mi za Człowiekiem na wyłączność. Znam dom, pamiętam go i tego nie da się ukryć, że kiedyś musiałem go mieć.  Ja po prostu kocham być z Człowiekiem i nie boję się go ani trochę.
 
  Dbam o posłanie, uwielbiam się w nim mościć. Niczego nie niszczę, a zostawione mi rzeczy szanuję. Bardzo ładnie, choć powolutku, chodzę na smyczy. Nie ma we mnie cienia agesji, a zabiegi pielęgnacyjne znoszę wzorowo – można mnie wszędzie dotykać, czesać, głaskać.
 Z innymi psami jeszcze nie miałem okazji się poznać, ale raczej nie należę do konfliktowych.
 
 Wiesz co Ci powiem? może i nie jestem tym sławnym aktorem, po którym nadano mi imię i nie znam do końca roli, którą przyszło mi teraz zagrać. Wiem jedynie, że jest to moja rola, choćby nie była łatwa do zagrania. A to czy ten film będzie miał happy end nie zależy do końca ode mnie. Myślę, że bardziej zależy to od Ciebie i od tego czy dasz mi szansę, pomimo mojego zdrowia, wyglądu i  postury. I pamiętaj: dobrze widzi się tylko sercem, a najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.
 
Pozdrawiam, Gibson
Wirtualną adopcją objął mnie: Kamil Buczel Dziękuję :)

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.