GLOBUS

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK GLOBUS OK. 7 LAT 616004900210726 (100/16)

WIELKOŚĆ: MAŁY

SZCZEPIENIA: TAK

KASTRACJA: TAK

BOKS: 9


SZYBKA ŚCIĄGA:

– łagodny, ufny, otwarty,

– wesoły, energiczny,

– zgodny, dobrze dogaduje się z innymi psami,

- dobrze chodzi na smyczy,


Cześć, tu Globus.

Gdy ciotki wolontariuszki zaproponowały mi pierwszy spacer wywijałem piruety – z emocji i radości pomieszanych z nowością noszenia szelek na grzbiecie.

I tak zostałem Globusem Mam stale roześmianą mordkę, rozmerdany ogonek i nieprzecietną urodę.

Wielgachne uszyska, wywijają mi się gdy biegnę.

Moje oczy – zwierciadła duszy, są jakby podkreślone khôlem – jak u faraona. Na zadku mam czarną łatkę, którą niektórzy biorą czasem za plamkę od smoły. Któż to wie… Może to tylko niedofarbowanie.

Bardzo lubię ludzi. Jestem towarzyski, wesoły i łagodny. Świetnie dogaduję się z innymi psami. Nie wszczynam awantur, nie daję się podpuścić do pyskówek.

Osobiście preferuję zabawy, ganianie za piłeczką i wykładanie brzuszka do głaskania. A najbardziej pragnę zawrócić komuś w głowie i wyruszyć w podróż życia – do domu u boku swojego Człowieka i z nim odkrywać świat (niekoniecznie daleki).

Wpadnij do Promyka, czekam! Globus


Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.