GRUBSON

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK GRUBSON OK. 8 LAT 932001000586408 (547/18)
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: 13

SZYBKA ŚCIĄGA:
– wesoły, łagodny, otwarty
– dobrze chodzi na smyczy
– nie ma problemów z dotykiem
– akceptuje inne psy
– bardzo łasy, powinien zgubić kilka kilogramów
– w ekscytacji zdarza mu się podszczypywać dłonie Opiekuna

 
Cześć, jestem Grubson i trochę zwlekałem z zaprezentowaniem się Wam tutaj. Zwlekałem, bo wierzyłem, że jeszcze uda mi się odzyskać poprzednie życie. No ale niestety…
 
Dziś więc bez zbędnego gadania postanowiłem przedstawić się Wam z najlepszej strony. Z najlepszej, bo tylko taką mam! Każda z moich stron jest równie dobra, co okrąglutka i puchata – i to uważam za swoją główną zaletę.
 
Mówią, że jestem jednym z tych psów, co to za serce nie chwycą Cię zza krat. Mnie to poznać trzeba, żeby docenić te moje wszystkie dobre strony. No bo widzisz – za kratami boksu zobaczysz tylko moje czarne, puchate ciałko. Ale poza nimi dojrzysz również jak otwarty, ciekawski i spragniony miłości ze mnie pies!
 
I to nie wszystko! Poza boksem dostrzeżesz też, jak dobrze chodzę na smyczy. Jak dobrze dogaduję się z innymi psami. Jak wspaniale tańczę wokół Przewodnika w niemych prośbach o smaczki! Bo taki to ja jestem – fajowy i prosty w obyciu.
 
Jeśli chodzi i inne moje strony, to jedną z tych takich mniej ciekawych (ale to bardzo mała strona jest) jest szczypanie Opiekuna po rękach w momencie ekscytacji. Będziemy musieli trochę popracować nad moim opanowaniem. W warunkach domowych, w rytuale codzienności, nie wróżę sobie z tym problemów, ale wiadomo – takie rzeczy przepracowuje się tylko pod okiem mądrego Przewodnika.
 
Czego szukam? Chyba przede wszystkim to szukam trwałości. Stałości. Niezmienności. Żebym już nigdy więcej nie musiał czekać na nowe, bo moje stare będzie na tyle stałe, żeby nowemu nie musieć ustępować. Kumasz? Ja bym chciał Rodzinę taką raz na zawsze.
I tylko na taką Rodzinę czekam.
Pozdrawiam,
Grubson
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.