HADAR

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK HADAR OK. 7 LAT  616004900210233 (154/17)

WIELOKOŚĆ: ŚREDNI

SZCZEPIENIA: TAK

KASTRACJA: TAK

BOKS: 31


 

SZYBKA ŚCIĄGA

- łagodny, ufny, wpatrzony w Człowieka

- zrównoważony

- energiczny, uwielbia i potrzebuje aktywności fizycznej

- pieszczoch, lubi dotyk

- pozytywnie nastawiony do innych psów i czytelnie się z nimi komunikuje

- ciekawski, bystry, chętnie się uczy

- świetnie chodzi na smyczy, czasem trochę ciągnie – jeśli zbyt długo musiał czekać na spacer, a tych w schronisku jest zawsze za mało

- zna kaganiec

- uwielbia zabawy piłką

- wzorowo zachowuje się w komunikacji


Hej, jestem Hadar. Moje imię oznacza gwiazdę w gwiazdozbiorze Centaura, jedną z najjaśniejszych gwiazd nocnego nieba. Pod warunkiem, że obserwujesz nocne niebo np. z Nowej Zelandii. A ja jestem Hadarem półkuli północnej :)

Do schroniska zostałem oddany przez moich właścicieli. Jednego dnia miałem dom, a nazajutrz budę, kraty i bezdomność.

Kiedy trafiłem do schroniska, byłem nieśmiały i badałem “grunt”, nie odsłaniałem się za bardzo. Uprzejmie, ale z pewnym dystansem, podyktowanym ostrożnością, przyjmowałem towarzystwo wolontariuszek, głaski i smaki. Bardzo szybko przekonałem się jednak, że jestem bezpieczny i nie grozi mi krzywda. 

Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że otwarty ze mnie gość, kulturalny wobec ludzi i innych psów. Jestem towarzyski, uwielbiam być przy Człowieku. Bardzo tego kontaktu potrzebuję. Wszystko mnie ciekawi, chętnie uczę się i odkrywam to co nowe. Potrafię skupić się na swoim przewodniku, niczym pilny uczeń na swym mistrzu Zen. Jednocześnie jestem entuzjastą wędrówek, biegania, szalonych zabaw piłeczkami. Uwielbiam ciamkać, żuć i dekonstruować zabawki. Ot, taki mój sposób na zagospodarowanie skumulowanej energii i rozładowanie emocji bezdomnego psa. Z całą pewnością w fajnym Domu odpowiednia liczba aktywności – spacery, kontakt i zabawy z Opiekunem, dostatek łamigłówek do ćwiczenia mózgownicy, pozwolą mi złapać równowagę.

Tymczasem tkwię w boksie nr 31. Czekam. Wypatruję. Dni dłużą mi się nieskończenie. A ja chciałbym, jak ta jasna gwiazda, rozświetlać czyjeś życie. I być kochanym.

Czekam na Ciebie, Mój Człowieku,

Hadar


 

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.