HAPS

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOCUREK HAPS OK. 3 LATA 616093901353058 (K131/20)

SZCZEPIENIA: TAK

KASTRACJA: TAK

BIURO

EW. ADOPCJA PO KONSULTACJI Z LEK. WET.


SZYBKA ŚCIĄGA:

- kot bez tylnej łapki

- bardzo kontaktowy, atencyjny

- przyjazny

- nie ma problemów z dotykiem

- w ekscytacji podgryza dłonie


Siema, tu Haps!

Wiem, na pierwszy rzut oka jestem zwykłym buraskiem, jednak jest pewna niezwykłość ze mną związana. Otóż nie mam tylnej łapki. O tym co się stało najlepiej opowiedzą Panie weterynarz, gdyż ja się na medycznych sprawach nie znam. Muszę Ci jednak powiedzieć, że czuję się tak samo dobry jak inne koty i się tym zupełnie nie przejmuję, że czegoś mi brakuje. Radzę sobie ze swoją niepełnosprawnością doskonale.

Jak zobaczę na horyzoncie człowieka to miauczę głośno, żeby zostać zauważonym! Miauczę tak długo, aż w końcu będę pewny, że teraz moja kolej na czas z człowiekiem. A jak już otworzy klatkę, to od razu pcham się na ręce – po głaskanie, przytulanie i inne pieszczoty. Bardzo to lubię i bardzo mi tego brakuje!

Potrafię się z tego powodu bardzo ekscytować, tak bardzo, iż  wiem, że nie jest to dobre i robię to trochę źle, bo potrafię podgryzać dłoń. I nad tym musimy popracować i mówią tu, że przez to nie nadaję się do domu z małymi dziećmi. Właśnie też stąd wzięło się moje imię – HAPS.

Jak już się trochę uspokoję to możesz spróbować wziąć mnie na ręce. Czasem zdarzy mi się lekko protestować, ale jak już mnie weźmiesz to wtulę się w Ciebie całym sobą! Tak mocno, że możesz mieć mały problem, żebym mnie odkleił.

Lubię się bawić piórkami, ale przez wzgląd na mój stan trzeba to robić dość ostrożnie. Zdarza mi się stracić równowagę, przewrócić się, a nie chciałbym nabić sobie guzów. Dlatego zabawa ze mną powinna być bardziej stateczna, ponieważ będzie ona dla mnie wtedy bezpieczniejsza.

Wierzę, że te kilka niedogodności nie staną na przeszkodzie w drodze do domu! Mówią, że i tak mam pod górkę, więc udowodnijmy, że damy radę – oboje – Ty i ja.

Pozdrawiam, Haps

Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.


Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.