Ułatwienia dostępu

Logo Schroniska Promyk

Na skróty

Ważne telefony

Lokalizacja schroniska

HERA VEL.SKYE

DSC_3957

SUCZKA HERA VEL SKYE OK. 10 LAT 616093901954139 (142/23)

WIELKOŚĆ: ŚREDNIA

SZCZEPIENIA: TAK

STERYLIZACJA: TAK

BOKS: C 6


SZYBKA ŚCIĄGA:

– wesoła, otwarta, spragniona kontaktu
– dobrze chodzi na smyczy
– pokojowo nastawiona do innych zwierząt
– w ekscytacji delikatnie szczypie dłonie
– wpatrzona w człowieka


Cześć, jestem Hera, ale dostałam tu też na imię Skye – czyta się to jak „niebo” po angielsku, a że Hera też z niebios, to wszystko układa się w całość. Historie o niebiosach i ich mieszkańcach nie zawsze jednak należały do tych przyjemnych – i taka też jest moja opowieść: zostałam porzucona w lesie. I tyle to by było z sielanki w moim życiu.

Niebosko więc potraktował mnie los – ale choć wyglądam, jakbym ze sto lat miała i świata cały ciężar na barkach dźwigała, to sunia ze mnie aktywna, wesoła, skoczna, przytulasta i słodka jak cukierek. Człowieka kocham całym swoim sercem i każdym centymetrem skóry – tak kocham, że zdarza mi się w ekscytacji delikatnie podszczypywać ludzkie dłonie. Przepraszam, ale nic na to nie poradzę! Ja po prostu kocham tak bardzo…

Spacerki to mój żywioł! Pani Doktor mówi, że nie powinnam już tak szaleć, ale co tu robić, kiedy w duszy młodość gra? Wiem, że moja metryka, no i trochę jakichś tam guzów na ciele, mogłyby być dla innych wyraźnymi sygnałami, że pora dorosnąć i spoważnieć, ale mi się po prostu nie chce. Zamierzam być młoda zawsze i mimo wszystko.

Przyznać się też Wam muszę, że skradłam już tutaj kilka serc. Hmmm… Jak tak pomyślę, to skradłam właściwie każde serce, które poświęciło mi choć trochę uwagi. Zdolna ze mnie bestia na tym gruncie!

Jeśli więc wiesz, że serce Twoje miłości spragnione – bezwarunkowej takiej, pełnej czułości, wzajemnej uwagi, mądrości… To czekam! Niecierpliwie, bo cierpliwością nie grzeszę, więc pospiesz się no i daj mi Dom!

Pozdrawiam,
Hera vel Skye


Opis przygotowany przez wolontariuszy schroniska.

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.