HERKULES

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK HERKULES OK. 12 LAT 616093900977032 (343/20)
WIELKOŚĆ: MAŁY
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: 9

SZYBKA ŚCIĄGA:
– otwarty, łagodny, wesoły
– lubi nawiązywać nowe znajomości i łatwo zyskać jego zaufanie
– akceptuje inne psy, jest uległy w kontaktach
– uwielbia głaskanie, nie ma problemów z dotykiem
– na spacerze początkowo ciągnie na smyczy, ale szybko się uspokaja
– potrzebuje regularnego szczotkowania
 


Cześć, nazywam się Herkules. Dostałem mocne imię, żeby pomogło mi przetrwać ten smutny czas po porzuceniu. Wraz z moją siostrą zostałem przywiązany do drzewa przy ulicy Bysewskiej i zapomniany. I to już. Tak załatwiono mi bilet do nowego życia.
 
Nie mam żalu do świata za to, co mnie spotkało. Jestem otwarty, wesoły i kontaktowy. Lubię poznawać nowych ludzi i łatwo zyskać sobie moje zaufanie. Nie mam problemów z dotykiem i pielęgnacją, a to ważne, gdyż mój typ sierści wymaga regularnego szczotkowania.
 
Na spacerach początkowo się gdzieś śpieszę, ale kiedy pierwsze emocje opadną, zaczynam poprawnie korzystać ze smyczy. Raczej ruchliwy ze mnie chłopak i chętnie korzystam z każdej okazji do aktywności.
 
Akceptuję inne psy, ustępliwy jestem w psich znajomościach, a nawet można by powiedzieć, że pozwalam sobie czasem innym psom na głowę wchodzić. Mojej obecnej współlokatorce pokornie oddaję piłeczki, bo większa jest ode mnie, sprytniejsza, no i to kobita jest, a jam dżentelmen starej daty.
 
Słyszałem, jak mówili, że uroku we mnie cała fura. I że szybko powinienem trafić szóstkę w życiowego lotka i zamieszkać z kochającą rodziną. Ja im wierzę! Choć mieszkam w Schronisku już od końca sierpnia, to ciągle wierzę, że zimę spędzę w cieple domowego zacisza.
Pamiętaj, że tutaj czekam.
Pozdrawiam,
Herkules

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.