HUBERT

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK HUBERT OK. 1 ROK 616099000006027 (139/20)
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: 10

SZYBKA SCIĄGA:
– łagodny, wesoły, stonowany
– dobrze chodzi na smyczy
– zna pomieszczenia
– zna ruch uliczny, nie boi się miejskiego zgiełku
– uwielbia biegać za piłeczką
– może źle znosić samotność

 
Cześć, nazywam się Hubert i mam dopiero rok. W gruncie rzeczy to ja jeszcze szczeniak jestem, choć przyznać muszę, że raczej poważny ze mnie koleżka.
Młode psiaki, takie jak ja, często trafiają tutaj w pakiecie z kompletem błędów wychowawczych, które popełnił poprzedni opiekun. W moim przypadku jest jednak inaczej – jestem spokojny, stonowany i śmiały. Łatwo nawiązuję więzi z nowymi ludźmi, a w boksie mieszkam z dwiema suczkami i dogadujemy się bardzo dobrze.
Jestem też przyzwyczajony do życia w mieście – ruch uliczny mnie nie rusza, dobrze chodzę na smyczy, a jednym z moich ulubionych sportów jest aportowanie piłeczki na wybiegu. Taki ot – miejski chłopak.
Jedyne co tam podobno złego można o mnie powiedzieć (ale powiedzieć trzeba), to to, że mogę kiepsko sobie radzić z samotnością, bo w boksach weterynaryjnych, po kastracji, z frustracji zdarzyło mi się zjeść posłanie. Lub kilka. Nie wdawajmy się w szczegóły!
Praca nad zostawaniem samemu w domu powinna być więc jedną z pierwszych rzeczy, których wspólnie będziemy się uczyć. Jak? Tu w Schronisku chętnie Ci o tym opowiedzą! Nie martw się, to nic strasznego!
Polecam się więc do adopcji Rodzinie, która szuka psa dobrze już wychowanego, ale też takiej, która wie, że w wychowaniu psa na laurach właściwie nigdy osiadać nie wolno. Grunt to po prostu starać się nawzajem zrozumieć swoje potrzeby, które u psów jak u ludzi – przecież z wiekiem będą się zmieniać. A ja mam dopiero rok. Przede mną jeszcze kawał życia i mnóstwo wyzwań!
Czy znajdzie się ktoś, kto zechce mnie poprowadzić przez całe moje życie?
Pozdrawiam,
Hubert

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.