JOKER

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES JOKER OK. 3 LATA 932001000586118 (45/19)
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: A-8

SZYBKA ŚCIĄGA:
– aktywny i ruchliwy
– ma tendencję do wokalizowania
– potrafi wymuszać szczekaniem, wymaga konsekwentnego i cierpliwego Przewodnika
– dobrze chodzi na smyczy i reaguje na korekty
– zna podstawowe komendy
– uwielbia zabawę, sprawdzi się w psich sportach

 Cześć, jestem Joker, bo uśmiech mam szeroki a osobowość rozłożystą! Trafiłem tutaj w wyniku interwencji pod koniec stycznia 2019 roku z gdańskiego Chełmu i tak już jakoś czas mi zleciał. Dziś chciałbym opowiedzieć Wam coś o mojej niebywałej osobowości!
 
Zaznaczę na wstępie, że dosyć gadatliwy ze mnie gość, który lubi mieć ostatnie zdanie. Oznacza to, że nie omieszkam naszczekać na inne psy, na koty, na Ciebie i na wszystko, co chciałbym akurat dostać (lub powąchać). Tak, tak. Do tej pory przynosiło mi to niebywałe korzyści, ale tutaj mówią, że nie do końca powinno tak być. Szukam więc Opiekuna, który nie będzie poddawał się moim wymuszeniom i nauczy mnie jednego ważnego słowa: „nie”*.
* To zdanie kazała mi napisać Wolontariuszka! Mi tam się podoba siedzenie Opiekunowi na głowie!
 
Na smyczy chodzę poprawnie, a jak zdarzy mi się chodzić niepoprawnie, to szybko reaguję na korekty. Na spacerach nie ma ze mną większego problemu – tylko tyle, że na inne psy też sobie lubię poszczekać, ale to tak raczej sportowo, bez zapalczywości czy tam niechęci. Po prostu plotkarz ze mnie i gadatliwiec.
 
Uwielbiam się bawić i poprzez zabawę szybko się uczę. Znam podstawowe komendy i chętnie nauczę się innych sztuczek, jeśli do nauki będziesz potrafił wprowadzić elementy zabawy właśnie. Świetnie sprawdzę się w psich sportach, bom młody, zwinny i gibki!
 
Dobrze czuję się w pomieszczeniach zamkniętych, ewidentnie był ze mnie kiedyś mieszkaniowy chłopak, bo nawet najmniejsze przestrzenie nie są mi straszne.
 
To by było na tyle, na ten moment. Szukam Przewodnika aktywnego i nastawionego na pracę z psem, bo moja nuda może okazać się destrukcyjna (jeśli wiesz, co mam na myśli). Wiesz, z psim Przyjacielem jest tak, że świadczy on o Opiekunie. Ja chciałbym jak najlepiej świadczyć o Tobie, oczekuję więc, że poświęcimy sobie dużo czasu na naukę wspólnego życia!
Pozdrawiam,
Joker

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.