KAŹKA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA KAŹKA OK. 8 LAT 616093900977283 (106/20)
WIELKOŚĆ: MAŁA
SZCZEPIENIA: TAK
BOKS: A -18

SZYBKA SCIĄGA:
– łagodna, wesoła, lgnie do Człowieka
– dobrze czuje się w pomieszczeniach, trzyma czystość
– bywa nieśmiała, ale szybko otwiera się na nowe znajomości
– lubi inne psy
– dobrze chodzi na smyczy
– pozwala brać się na ręce

 
Dzień dobry, jestem Kaźka. Trochę Kazia, trochę Kaśka i tak jakoś wyszło. Trafiłam do Schroniska pod koniec lutego z ulicy Kartuskiej. Też tak jakoś wyszło, że mnie nikt nie odebrał i dziś szukam Domu.
 
Na wstępie już zaznaczę, że jeśli przychodząc do Schroniska, masz zamiar szukać „małej, młodej suni” – tak jak znaczący procent Gości – to mam dla Ciebie dobre wieści! Spełniam aż dwa z trzech wymogów! Może młoda nie jestem, ale za to towarzyska, miła, mądra… Wszystko to, czego od pieska rodzinnego oczekiwać można.
 
Jestem przyjacielska, choć w pierwszym kontakcie bywam nieśmiała. Jeśli już jednak przyjmę, że Twoje wyciągnięte dłonie krzywdy mi nie zrobią, to całą sobą się w nie wtulę, na ręce wziąć pozwolę i nosić niczym skarb największy dam.
 
Uwielbiam domowe zacisze i dobrze czuję się w pomieszczeniach. Doskonale znam fakturę dywanów pod łapkami, chłód kafelków, śliskość paneli… Byłam sunią domową, to nie ulega wątpliwości.
 
Inne psy lubię. Zasłynęłam tutaj z tego, że bardzo pragnąc przyjaźni, przedostałam się (odpływem, moi mili – tak, jestem malutka) do boksu koleżanki. Na ploteczki wpadłam. I choć koleżanka moja to tak ze trzydzieści parę kilo większa, to ja tutaj barier do przyjaźni nie widziałam i nawet trochę się w jej boksie zasiedziałam. Także Dom z innymi psami jak najbardziej wchodzi w grę! (A jeśli szukasz dwóch piesków, to może poznasz i moją przyjaciółkę Norę?)
 
Jestem cicha, choć czujna, czysta, delikatna, spokojna… Uwielbiam czułości i smakołyki. Kocham przechadzki, lubię zwiedzać i patrolować okolice.
 
Cóż tutaj więcej pisać… Jestem sunią, z której towarzystwa każdy byłby zadowolony. Mam nadzieję, że wypatrzy mnie Dom, który doceni wszelkie moje zalety.
Pozdrawiam,
Kaźka

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.