KŁACZEK

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOCUR KŁACZEK OK. 11 LAT 616093901348412 (K79/21)
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
FIV+, FELV-
DLN. WOLIERY
EW. ADOPCJA PO KONSULTACJI Z LEK. WET

SZYBKA ŚCIĄGA:
-      koci senior
-      otwarty, kontaktowy
-      nie ma problemów z dotykiem, dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne
-      szuka domu na jesień swojego życia

 
Dzień dobry, nazywam się Kłaczek. Czasem też ktoś mówi do mnie Dziadek, Dziadzio. Wcale się temu nie dziwię, wszak 15 lat na karku mam…
 
Myślicie sobie, że jak stary to na pewno jestem tetrykiem… Otóż nic bardziej mylnego! Jestem miłym starszym kotem, który chętnie przyjmie swoją porcję głasków. Z chęcią położę się na Twoich kolanach i w takiej pozycji spędzę wieczór.
 
Niestety wraz z wiekiem pojawiły się problemy ze zdrowiem. Moje nerki nie pracują tak jak powinny, do tego mam FIV, czyli wirusa nabytego niedoboru immunologicznego. Regularne wizyty u weterynarza oraz odpowiednio dopasowana dieta w moim życiu to bardzo ważne kwestie. Najlepiej będzie, jeśli na ten temat porozmawiasz z Doktorkami, one powiedzą jak należy o mnie dbać.
 
Byłem kotem wolnobytującym. Życie na ulicy jest ciężkie, nie da się ukryć, szukanie ciepłego i suchego miejsca na chwilę snu, walka o pożywienie czy łyk czystej wody. Potem znalazłem się w schronisku, gdzie otrzymałem pomoc, dach nad głową i jedzenie. Teraz mam nadzieję, że następny przystanek to będzie dom. Dom, który da mi możliwość spędzenia mojej kociej emerytury w cieple i spokoju. Obym tylko zdążył…
 
Czekam,
Kłaczek
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.