KLAPS

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOCUREK KLAPS OK. 5 M-CY
SZCZEPIENIA: TAK
BIURO

Szybka ściąga:
- płochliwy, chowający się
- wymaga cierpliwego oswajania
- otwiera się w zabawie

Serwus, jestem Klaps. Podrzucono mnie pod bramę Schroniska w czerwcu. Do dziś nie rozumiem, co zrobiłem, że się mnie pozbyto, ale jednego w dotychczasowym kontakcie z człowiekiem się nauczyłem – uciekać. Jestem płochliwy i potrzebuję czasu na oswojenie. Jeśli w nowym domu schowam się pod szafę na kilka dni, to proszę nie denerwuj się ani nie zrażaj, bo póki co bezpieczniej czuję się w skrytkach i wolę przestrzenie zamknięte.
Daj mi czas, spokój i dużo miłości, a odwdzięczę się zaufaniem.
 
Bo mimo tych początkowych trudności, w relacji z człowiekiem jestem łagodny, nie ma we mnie agresji, ba! nawet bez szemrania dałem sobie ubrać szelki! No i nie jest aż tak, że całkiem straciłem wiarę w człowieka, więc zdradzę pewien sekret, jak najlepiej mnie oswajać.
 
Jestem młodziutkim kocurkiem, także najskuteczniejsza w przełamywaniu mojego strachu i niepewności jest zabawa. Potrzebuję wciąż nowych bodźców, cały czas się uczę i jeśli wspólnie będziemy się bawić w pogoń za wędką z piórkami, to szybciej staniemy się przyjaciółmi. Przede mną całe życie i mam nadzieję, że spędzę je w kochającym domu, który będzie już tym jedynym i na zawsze. Daj szansę kociemu wypłoszkowi. Znajdziesz mnie w Biurze.
 
Pozdrawiam, Klaps

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.