KMINEK

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOCUR KMINEK OK. 2 LATA
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BIURO

Krótka ściąga:
 - młody 2-letni kocurek
 - nieśmiały i płochliwy
 - bardzo ostrożny w pierwszym kontakcie
 - FIV, FELV ujemne

 
Cześć Wszystkim, Kminek jestem.
 
Kminek to chyba od „rozkminy”, w sensie od analizy, kim i jaki jestem, co lubię, a czego nie. Chcecie posłuchać? Więc tak, zacznijmy od tego, za czym nie przepadam, bo nie są to rzeczy tak istotne. Szelek na przykład nie lubię, szelki proszę won, nie chcę nakładać ustrojstwa. Noszenie na rękach też nieszczególnie mi się podoba, wisi kot bez sensu między niebem a ziemią, zamiast porządnie oprzeć wszystkie cztery łapy na solidnym podłożu. Ja płochliwy kot jestem, potrzebuję stabilizacji! W pierwszym kontakcie jestem wycofany, więc proszę ostrożnie do mnie, bez gwałtownych ruchów, nie tędy droga!
 
Co na ten przykład lubię? Człowieka lubię, kontakt z nim, jego opiekę nade mną, pieszczoty i zabawę. Nawet gdy jestem przestraszony, nie wykazuję agresji, nie wyciągam pazurów. Dużym zainteresowaniem obdarzam wszelkie zabawki, szczególnie wędki, za którą lubię sobie pogalopować oraz myszki z kocimiętką, którą chętnie się poodurzam, jak mam okazję.
 
Nowe pomieszczenia zwiedzam z dość dużym zainteresowaniem, natomiast na początku mogę sobie pomiauczeć ze stresu, więc w pierwszych chwilach w  nowym domu pewnie będę wokalizował i troszkę krył się po kątach. Ale ponieważ ze mnie miziak i pieszczoch, to liczę, że szybko sobie poradzę i znajdę wśród dwunożnych nowych, dozgonnych przyjaciół.
Bardzo na to czekam,
 
Pozdrawiam,
Kminek

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.