KOLANKO

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK KOLANKO OK. 2 LATA 616093900963677 475/19
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
SZCZEPIENIA: TAK
BOKS: B-1

SZYBKA ŚCIĄGA:
– łagodny, otwarty, ufny
– przeszedł operację kolana, powinien kontynuować rehabilitację
– wymaga sporo ruchu, ale póki co bardzo rozsądnego, bez obciążania kolan
– ciągnie na smyczy
– żywiołowy, wpatrzony w Człowieka
– bardzo kontaktowy, szybko się uczy

 
Cześć, nazywam się Kolanko, ale w skrócie możesz mówić do mnie Koli. Trafiłem tutaj już jakiś czas temu, ale musiałem zaczekać z autoprezentacją, gdyż pierwsze, co mnie tutaj spotkało, to operacja niesprawnego stawu kolanowego. Dziś noga moja jak nowa, a ja rehabilituję się w schroniskowym gabinecie pod czujnym okiem specjalistów.
 
Jaki jestem? Oj, zdecydowanie energiczny! Nawet w okresie rekonwalescencji po operacji wszędzie mnie było pełno, a i z nudów udało mi się raz czy dwa napsocić. Wiesz… Takie żywe srebro ze mnie. W nowym Domu będę wymagał nauki wyciszenia oraz całej masy uwagi, spacerków i zabaw. Zdecydowanie nie jestem psem dla domatora.
 
Choć mówią, że powinienem jeszcze na siebie uważać, to ja uważanie zostawiam mojemu Opiekunowi i z radością oddaję się harcom, skokom i fikołkom. Na smyczy prę do przodu niczym pies zaprzęgowy i po drodze żadna przeszkoda mi niestraszna. Dlatego też mówią, że mój Opiekun powinien być mądry podwójnie – i za mnie i za siebie.
 
Jestem szalenie proludzki. Do dzikości nakolankowy. W Człowieka wpatrzony jak w obrazek. Stworzony do ufania, do kochania, do oddania. Szukam kogoś, kto będzie potrafił zrobić z tego pożytek… Podołasz?
Pozdrawiam,
Kolanko

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.