KRAKERS

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK KRAKERS OK. 2 LATA 616093901926918 (46/23)

WIELKOŚĆ: MAŁY

SCZEPIENIA: TAK

KASTRACJA: TAK

BOKS: A-8


SZYBKA ŚCIĄGA:

– energiczny, lubi długie spacery

– cieszy go obecność człowieka, lubi głaskanie i rozdaje buziaki

– lubi węszyć, jest ciekawski

– na mijane psy reaguje różnie, często negatywnie

– chce się uczyć, ale trzeba poćwiczyć koncentrację


Dzień dobry,

jestem Krakers! Ale nie jakiś taki mdły i bez smaku, tylko taki słodko-pikantny kawałek ciacha do schrupania! Ciocie mówią, żem przeuroczy, przemiły i ogólnie przecudny. Przez grzeczność nie zaprzeczę! 

Moje drugie imię to „ekspresja”, bo jak chcę człowiekowi okazać uczucie, to na maksa, tak ze skakaniem i dawaniem buziaków w nos. A jak mijany pies mi nie podejdzie do gustu, to też to potrafię dobitnie pokazać! Z niektórymi miłymi pieskami potrafię się ładnie przywitać, więc chyba musisz mnie po prostu tego spokojnego mijania nauczyć.

Jak by tu się jeszcze zareklamować… Aaaa, wiem! Jestem takim Krakersem, co to może w magiczny sposób spowodować deficyt kaloryczny. Bo kocham spacery, na pewno sprawdziłbym się w dogtrekkingu, a może i jako kompan biegowy, ale to dla umiejących dobrze taki trening przeprowadzić. Bo to ponoć jakiejś rozgrzewki wymaga, potem też jakieś cuda trza zrobić, cobym się kontuzji nie nabawił.

Dobrze, a teraz jakieś moje słabe strony – żeby szczerością również błysnąć. Ciągnę na smyczy, ale to w warunkach domowych i przy zapewnionych regularnych spacerach powinno zniknąć jak sen złoty. Nie bardzo mnie interesują zabawki, ale patrz wyżej – nie mam czasu, trzeba korzystać z tych rzadkich spacerowych chwil. Więc pewnie w domu okaże się, że na przykład kocham szarpaki, piłki-ażurki czy inne cuda na kiju. Grunt, że człowiek jest dla mnie wartością najwyższą i na spacerze zawsze mam kontakt z osobą trzymającą smycz.

To tyle, lecę oszczekać kolegów z sąsiednich boksów. Mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy! Zobaczysz, że jestem właśnie tym Krakersem, który zaspokoi Twój głód na pieska prawie idealnego.

Pozdrawiam,

Krakers


Opis przygotowany przez wolontariuszy schroniska.

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.