KROPKA

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOTKA KROPKA OK. 2,5 ROKU 616093901355523 (K128/21)
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
DOLNY SZPITAL
EW. ADOPCJA PO KONSULTACJI Z LEK. WET.

SZYBKA ŚCIĄGA:
- całkiem sporych gabarytów kotka
- w nowych sytuacjach trochę niepewna, ale ciekawska
- w pełni obsługiwalna, nie ma problemów z dotykiem

Cześć, jestem Kropka. Jestem trochę nieśmiała, ale ludzie mówią, że jak się nie pokażę na sesji to nikt o mnie nie będzie wiedzieć. Dlatego zebrałam w sobie wszystkie możliwe pokłady odwagi, wpakowałam się do transporterka i dałam się zanieść do sali na zdjęcia.
 
Jaka jestem? Całkiem zwyczajna tak naprawdę. Troszkę się stresuje w nowych sytuacjach. Ale kto tak naprawdę tego nie robi? Trochę się rozejrzę, trochę poniucham, trochę pozwiedzam i powinno być okej.
 
Ludzi lubię i szanuję. Wiem, że tutaj nikt nie chce zrobić mi niczego złego. Dlatego daję się głaskać nawet obcym, oczywiście jeśli najpierw dadzą mi się obwąchać – to jest bardzo ważny punkt w kocim poznawaniu świata! Daję się brać na ręce, dam założyć sobie szelki, czy nawet włożyć do transporterka.
 
Jestem prawie chodzącym ideałem – ładniutka, spokojna, ciekawa świata… Jednak idealny świat nie jest. Mam w sobie wirusa o nazwie FIV. Więcej o tym, jak o mnie dbać opowiedzą Panie Doktorki.
 
Taka właśnie jest schroniskowa kotka Kropka – czyli Ja! Z chęcią wyląduję na kanapie, gdzie będę mogła się leniwie przeciągnąć i radośnie pomruczeć.
 
Pozdrawiam,
Kropka
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.