KRYSTYNA

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOTKA KRYSTYNA OK. 8 LAT 616093901355338 (K136/21)
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BIURO
ADOPCJA PO KONSULTACJI Z LEK. WET.
SZYBKA ŚCIĄGA:

  • dojrzała dama
  • kontaktowa, nie ma problemu z dotykiem
  • szuka domu na jesień swojego życia

Dzień dobry, mam na imię Krystyna. Czytając opis o mnie możecie sobie wyobrazić, jakby czytała to Pani Krystyna Czubówna, ponieważ głos tej Pani idealnie pasuje do takiej damy jak ja.
 
Wyglądam, jakbym była mieszanką różnych kotów dzikich. Drobna głowa, spore uszy i elegancja jak u serwala, pędzelki na uszach jakby rysiowe a umaszczenie niczym najprawdziwszy żbik. Taka właśnie jestem – mieszanka wybuchowo – egzotyczna.
 
Dałam się poznać jako kochana dama. Lubię być głaskana. nie mam problemów z dotykiem. W moim wieku nie pobiegam za piórkami, czy za piłką. Takie  zabawy przeszły na dalszy plan. Pamiętaj jednak, że polowanie jest częścią kociej natury, którą trzeba zaspokoić. Czasem muszę coś “upolować”, żeby moja głowa była spokojna.
 
Jestem dojrzałą kotką. Swoje już przeżyłam i mój wiek też już pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Najlepiej, jeśli o moim zdrowiu porozmawiasz z schroniskowymi Doktorkami. Jestem też głucha, nie reaguje na żadne dźwięki. Na co dzień nie jest to jakieś spore utrudnienie w życiu. Jedynie pamiętać musisz, żeby nie robić mi nic, jeśli wcześniej nie widziałam, że jesteś blisko mnie. W takich sytuacjach mogę się wystraszyć.
 
Szukam domu, który chce mnie trochę porozpieszczać na stare lata: głaskaniem, wygodnym posłaniem, dobrym jedzeniem i spokojem. Tylko tyle.
 
Czekam,
Krystyna
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.