LENA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA LENA OK. 10 LAT 616099000006492 (204/19)
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: 25

SZYBKA ŚCIĄGA:
– łagodna, opanowana, rozważna, mądra i spokojna
– dobrze chodzi na smyczy, uwielbia tarzać się w trawie
– lubi bawić się piłeczką
– zna pomieszczenia zamknięte i potrafi się w nich zachować
– szuka spokojnego, kochającego Domu na jesień swojego życia

 
Dzień dobry. A ja jestem Lena. Tak też nazywałam się w poprzednim Domu, a że w sumie nie wspominam go źle, to i imię przy mnie zostanie. Bo takie było od zawsze. Codziennie je słyszałam.
 
Jestem wesołą, ciepłą, przyjazną i spokojną sunią. Taką wiesz – do serca i na kanapę. Na spacerkach zachowuję się wzorowo, nie ciągnę na smyczy, nie odpowiadam na zaczepki innych psów, dzielnie truchtam przy nodze Opiekuna i w pełni ufam w celowość naszej wspólnej codziennej trasy. Bo tak zawsze było – jakaś trasa, ja i Człowiek. Dzień w dzień.
 
Nie daj się też zwieść siwiźnie na moim pyszczku i wpisie w metryce! Starość jeszcze mnie nie dopadła! Potrafię energicznie zachęcać do zabawy, turlając do Ciebie piłkę nosem, a tarzanie w trawie to jedna z tych aktywności, którym mogłabym oddawać się pasjami! Tak było zawsze – Człowiek, zabawa i ja. Dzień w dzień tak.
 
No i w pomieszczeniach zachowuję się wzorowo. Wiem, jak skulić się na legowisku, by z tęsknotą zerkać na drzwi, wyczekując Twojego powrotu, ale wiem też, jak wyciągnąć się na kanapie w taki sposób, abyś stwierdził, że jednak chyba usiądziesz na pufie, by mnie nie budzić. Tak było zawsze, takie codzienne leniuchowanie – ja, Człowiek i nasza kanapa. Nie było dnia bez tego.
 
Dziś jest trochę inaczej, ale znajomi wyszczekali mi tutaj, że jeszcze nic straconego. Że może jeszcze wróci co było. Jestem absolutnie rozważną, mądrą, cierpliwą i wyważoną sunią – tak mówią – czekam więc… Na to co było, albo na coś podobnego. Wierzę, że to wróci, że to gdzieś na mnie czeka.
 
Pozdrawiam,
Lena

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.