LEON

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOCUR LEON OK. 9 LAT 616093901349048 (K115/21)
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
WOLIERA
-spokojny, duży kocur
-cierpliwy
-nie ma problemów z dotykiem, ale potrzebuje czasu, żeby zaufać
-zgodny z innymi kotami, uległy w stosunku do nich
 
Dzień dobry, jestem Leon. Jestem sporawym kocurkiem, chociaż ogon mam zawinięty jak u prosiaczka. Nie wiem do końca co się wydarzyło, że wygląda on właśnie tak. Chyba jakaś stara kontuzja, źle coś się zrosło i tak zostało. Ale nie obawiaj się, nie wpływa on w żaden sposób na moją sprawność ruchową.
 
Jestem spokojnym typem. Lubię człowieka, ale trzymam zawsze delikatny dystans, w pierwszy, kontakcie bywam ostrożny. Jak mam ochotę na mizianki to wtedy podchodzę i głową ocierając się o rękę zachęcam do głaskania i drapania.
 
Może i nie wyglądam, ale bardzo lubię zabawę. Jak zobaczę gdzieś latające piórko to jestem zawsze pierwszy, żeby je złapać! Chcesz się ze mną zakumplować? Wędka z piórkami będą znakomitym początkiem Naszej przyjaźni.
 
W relacjach z innymi kotami jestem tym uległym typem. Czekam zawsze w kolejce grzecznie na swoją miskę, nie pcham się przed szereg. Unikam zwady z innymi kotami, bo ja wole mieć święty spokój, nie chce mieć wrogów.
 
I to chyba tyle o mnie. Mam nadzieję, że dzięki sesji zdjęciowej ktoś mnie wypatrzy i pokocha. Może to będziesz Ty?
 
Czekam,
Leon
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.