LIZA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA LIZA OK. 1 ROK 616093900975526 (31/21)
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: 4
EW. ADOPCJA PO KONSULTACJI Z LEK. WET

SZYBKA ŚCIĄGA:
– łagodna, wesoła, energiczna
– wciąż się uczy i poznaje świat
– zna podstawowe komendy
– na smyczy chodzi poprawnie, choć zdarza jej się pociągnąć
– dobrze czuje się w pomieszczeniach

 
Dzień dobry, nazywam się Liza. Trafiłam tutaj na początku lutego z ulicy Łódzkiej w stanie… pozostawiającym wiele do życzenia. Mieć tak pięknego, mądrego psa i go zaniedbać? No cóż… Niektórzy nie potrafią docenić prawdziwych skarbów.
 
Właściwie to ja wciąż jeszcze jestem szczeniakiem. Mam około roku, trochę kiełbie we łbie, ale uczę się szybko. Jestem uważna i skupiona. Choć szaleństwami też nie pogardzę, wiadomo!
Uwielbiam kontakt z Człowiekiem i jestem otwarta na każdą znajomość. Moja początkowa ekscytacja nowymi Przyjaciółmi bywa ciężka do opanowania, ale pracujemy nad tym! Jestem zawsze chętna do głasków i buziaków.
 
Jak to młodzież – energia mnie rozpiera. Uwielbiam spacery, hulanki na wybiegu, naukę nowych rzeczy… Właściwie każda aktywność mi pasuje. Byle razem! Pamiętaj jednak, że w okresie rozwoju fizycznego, zwłaszcza po zaniedbaniach w okresie szczenięcym, mój ruch i wysiłek powinne być dawkowane rozsądnie. Najlepiej, jeśli skonsultujesz to z którymś psim ortopedą.
 
A jeśli chodzi o sprawy codzienno-przyziemne, to: na smyczy chodzę dobrze, choć bywa, że wymagam drobnych upomnień. Inne psy raczej mnie nie interesują, ale nie wykluczam zabawy z kimś moich gabarytów po prawidłowym zapoznaniu. Sądzę, że chętnie weszłabym w świat psich relacji – potrzebuję tylko mądrego Przewodnika w tym temacie. W pomieszczeniach zachowuję się poprawnie i trzymam czystość. Lubię sobie czasem poszczekać – ale któryż owczar nie lubi?
 
Czego oczekuję od przyszłości? Przede wszystkim sprawiedliwości losu. Po tak kiepskim starcie sądzę, że zasługuję na rekompensatę i Opiekuna, który przede wszystkim dostrzeże we mnie potencjał prawdziwej Przyjaciółki Rodziny. Opiekuna, który nadrobi stracony czas i wprowadzi mnie w życie ponownie – tym razem z należytą pieczą i troską. Z miłością, zrozumieniem moich potrzeb i wiarą we wspaniałą wspólną przyszłość…
Pozdrawiam,
Liza
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

 

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.