LOLEK

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOCUREK LOLEK OK. 4 M-CE 616093901355447 (M125/21)
SZCZEPIENIA: TAK
BIURO

-lekko wycofany, potrzebuje czasu, żeby zaufać
-energiczny
-lubi się przytulać do człowieka

Cześć, jestem Lolek. Jak widać, jestem jeszcze dzieciaczkiem. Jednym z naprawdę wielu, które trafiło w tym roku do schroniska.
 
Muszę powiedzieć, że boję się sytuacji, w jakiej się znalazłem. Co chwila jakiś hałas, jakiś trzask…a ja jestem sam w swoim boxie. Chowam się wtedy za miską, za kuwetą, zawijam się w kocyk…
 
Widok człowieka też na początku mnie przeraża. Na wyciągniętą w moją stronę dłoń potrafię syknąć. A to wszystko ze strachu, bo nie wiem, jakie masz zamiary. Dotyk na początku mnie przeraża, ale po chwili się przekonuję do tego. Głaskanie i drapanie jest przecież bardzo przyjemne.
 
Jak każdy mały kociak uwielbiam się bawić! Wszystko co się rusza to zabawka – sznurek, piórko, dzwonek, ogonek, stopa, palec, no po prostu wszystko! Dla mojego dobrego samopoczucia muszą zostać odpowiednio wybawiony. Pamiętaj jednak – zabawa Twoimi częściami ciała może prowadzić później do przykrych wydarzeń. Teraz to może być słodkie i śmieszne, ale jak dorosnę, to będę miał więcej siły i moje podgryzanie czy łapanie pazurkami może mieć bolesne skutki. Jak zabawa to tylko zabawkami!
 
Jak to mały kociak jestem całkowicie czystą kartką. Dlatego szukam domu, który nauczy mnie życia obok człowieka.
 
Pozdrawiam,
Lolek
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.