LORI

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOCUR LORI OK. 6 LAT
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BIURO

Krótka ściąga:
 - spory, misiowaty, spokojny kot
 - na jego sympatię trzeba trochę zapracować
 - testy FIV i FELV ujemne

 
Cześć, mam na imię Lori i co zapewne widzicie – jestem kotem. Mam też jednak w sobie coś z burego misia z borów – spory gabaryt, niedźwiedziowaty wygląd i spokojną godność kolesia, który zna swoją wartość.
 
Jestem spokojny i sympatyczny, ale nie nawiązuję nowych znajomości tak szybko i z kim się da. Muszę zaufać. Pilnuję swoich granic i jeśli ktoś w mojej opinii je przekracza to wyraźnie oznajmuję, że hola, hola, człowieku, pytałeś mnie może o zdanie? Bywam uległy i łagodny, ale do czasu, wiele rzeczy akceptuję, ale to nie znaczy, że pod tym wszystkim nie kryje się silny, dominujący facet, który jak trzeba strzec będzie swojego terytorium.
 
A jednak, mam tu duże grono fanów i wielbicieli, i wśród pracowników, i pośród wolontariuszy. Oni wiedzą, jak ciekawą osobowością i nietuzinkowym kotem jestem. Dlatego im ufam – rozumiemy się, jest sztama, szacunek i zrozumienie. Liczę, że oni właśnie opowiedzą Ci na miejscu najlepiej, jaki ze mnie fantastyczny gość.
 
Co do zdrowia, to trafiłem tu z kocim katarem, obecnie czuję się już dobrze, ale czasem jeszcze czuć, że coś mi w nosie furczy i oczka trochę łzawią. Dlatego też chętnie doleczyłbym te dolegliwości w nowym domu. Liczę, że taki wkrótce się znajdzie.
 
 
Pozdrawiam,
Lori

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.