LALUŚ

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK LALUŚ OK. 7 LAT 616093900051224
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK

Dzień dobry, jestem Laluś.
Przedstawiałem Wam się tutaj już kiedyś jako Lucky, ale jednak zostanę przy moim starym imieniu, bo jakoś tak wszyscy i tak namnie tak wołają. W Promyku jestem już drugi raz… Niestety mój Opiekun nie mógł dłużej sprawować nade mną opieki i tak to w październiku 2016 roku ponownie zasiliłem szeregi podopiecznych Schroniska.
Taką moją cechą, na którą tutaj wielu zwraca uwagę jest to, żem prawdziwie wierny pies. Jak ja kocham, to kocham tak, że nic więcej mi do szczęścia nie jest potrzebne. Jestem bardzo skupiony na Przewodniku i dla osoby, której oddam serce, jestem tym najlepszym przyjacielem. Takim psem, jakiego tylko możesz sobie wymarzyć.
Znam bardzo dużo komend i z radością wykonam je nawet dla samej satysfakcji. Uwielbiam sprawiać przyjemność Przewodnikowi, więc kiedy widzę, że coś daje Ci radość, to ja chętnie wezmę w tym udział. Jestem bardzo karny i zawsze też przybiegnę na Twoje wołanie, a na smyczy chodzę zawodowo!
Potrzebuję sporo ruchu, aktywny ze mnie chłopak. Chętnie zaangażuję się w jakieś wspólne sporty, chętnie pozwiedzam z Tobą świat, bo bezruch i brak możliwości spożytkowania energii kiepsko na mnie wpływają. W Schronisku czasem z frustracji zdarza mi się wywlec posłanie z boksu. Nie świadczy to jednak, żem jakiś tam niszczyciel – o nie! W pomieszczeniach zamkniętych potrafię zachować się przyzwoicie, znam warunki mieszkania z Człowiekiem na wspólnej przestrzeni.
Do innych psów oraz do kotów mam raczej neutralny stosunek, ale nie jestem w tym względzie jakimś tam towarzyskim chłopakiem. Raczej stronię od psich przyjaźni, a jak mnie jakiś czworonóg zdenerwuje, to nie omieszkam na niego naszczekać.
Nadmienię jeszcze, bo warto, że w zaufaniu do Człowieka to ja nie mam granic. Opiekun może mnie wszędzie dotykać, czochrać, myć i wycierać, a ja cierpliwie zniosę wszelkie zabiegi. Lubię też czułości, spodziewaj się więc czasem mojego nosa delikatnie trącającego Twoją dłoń lub łebka wciskającego się pod Twoje ramię. Czuły ze mnie chłopak.
Szukam więc Domu. Mam nadzieję, że nie wykorzystałem już swojego limitu szczęścia i gdzieś tam jesteś i czekasz właśnie na mnie… Chciałbym prowadzić zdrowe i aktywne życie – takie, w którym po prostu będę Cię kochał, a Ty odpowiesz mi tym samym.
Pozdrawiam,
Laluś

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

 

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.