LULKA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA LULKA OK. 12 M-CY 616099000006863 (156/20)
WIELKOŚĆ: MAŁA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: C-1

SZYBKA ŚCIĄGA:
– potrzebuje cierpliwej nauki życia z Człowiekiem
– energiczna, żywiołowa, ekstrawertyczna
– bywa lękliwa
– dopiero uczy się chodzić na smyczy
– nie zachowuje czystości w boksie
– czujna i chętna do eksploracji

 
Dzień dobry, nazywam się Lulka. Jestem mała, kompaktowa, młoda całkiem… ale szczerze mówiąc to duch we mnie wielki i nieposkromiony. Na wstępie więc zaznaczę, że psem dla laika to ja nie jestem, choć wydawać by się mogło, żem aniołek.
 
Jestem bardzo żywiołowa, energiczna, skoczna, ale też trochę lękliwa. Taka mieszanka skutkuje tym, że nie zawsze do końca przemyślę swoje działania. Zdarza się, że w emocjach zęby szczerzę, że za nogawkę pociągnę, że coś zbroję, zepsuję, poszarpię…
 
Sądzę, że większość tego to kwestia braku obycia w świecie Ludzi. Bo choć niewątpliwie z ludźmi kiedyś żyłam, to wychowania nie odebrałam żadnego. Totalnie!
 
I tak – zdarza mi się brudzić w pomieszczeniach. Na smyczy trochę chodzę, a trochę się plączę. Choć znam dotyk ludzkiej ręki, to przyjemności głaskania i wyciszenia na ludzkich kolanach już nie.
 
Niemniej uczę się szybko, wiedzę chłonę i chłonę nowe umiejętności. Od Ciebie więc będzie w gruncie rzeczy zależało, jak się dogadamy.
 
Taki to ze mnie trochę dziwak… Zdecydowanie potrzebuję kogoś mądrego, kto będzie świadom tego, że w świat salonów to dopiero trzeba będzie mnie wprowadzić. Ładnie reaguję na upomnienia, staram się uczyć i rozumieć. Niemniej, przede mną jeszcze kawałek drogi. Czy zechcesz ją pokonać ze mną?
Pozdrawiam,
Lulka

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

 
 
 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.