LUSIA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA LUSIA OK. 10 LAT 616093901348242 (186/21)
WIELKOŚĆ: PONIŻEJ ŚREDNIEJ
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: B-4

SZYBKA ŚCIĄGA:
– łagodna, delikatna, bywa wycofana
– nie zabiega o czułości, ale bardzo je lubi
– na smyczy chodzi bardzo dobrze
– świetnie dogaduje się z innymi psami
– łatwo nawiązuje nowe znajomości

Dzień dobry, jestem Lusia.
Uwierz mi, adopcja psa gorzej widzącego  to wcale nie jest wyzwanie. Przynajmniej nie w moim wypadku. Wiele osób nie orientuje się nawet, że moje oczy nie są już tak sprawne. Radzę sobie jednak świetnie, a pozostałe zmysły prowadzą mnie przez życie bezkolizyjnie.
 
Jestem delikatna, czuła i cichutka. Łatwo mnie przestraszyć, łatwo mnie skrzywdzić.  Przy nowych Osobach bywam zdystansowana, a przy innych psach raczej wolę stać z boku, nie narzucając się i nie zabiegając o kontakt zarówno z nimi, jak i Człowiekiem.
 
Aby móc w pełni pokazać swoją osobowość, marzę o życiu u boku spokojniej, wyciszonej Osoby o regularnym trybie życia. Nie przepadam za rewolucjami, zmianami, nowościami… Stałość i stabilizacja to to, na czym mi zależy. Wszystko to sprawi, że otworzę się i pokocham. Że zaufam tak na maksa i raz na zawsze.
 
Życie ze mną będzie proste – na spacerku truchtam chętnie, ale równie wysoko jak ruch cenię sobie możliwość wylegiwania na kanapie. Nie sprawiam kłopotów w kontaktach z innymi psami czy też obcymi Ludźmi. Jedyne, o czym trzeba będzie przy mnie pamiętać, to regularne badania – miałam tutaj wycinane guzy z listwy mlecznej, a wiadomo – takie guzy to nie przelewki.
 
Jestem więc i czekam. Bez ustanku węszę. Bo po Ludziach czuć, kiedy przychodzą specjalnie do Ciebie. Czuć w nich nadzieję. Czuć w nich pytanie o miłość. A ja tej miłości mam w sobie wiele – chętnie podzielę się nią właśnie z Tobą.
Pozdrawiam,
Lusia
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.