MAJKA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA MAJKA OK. 6 LAT 932001000588008 (723/18)
WIELKOŚĆ: PONIŻEJ ŚREDNIEJ
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: A -10

SZYBKA ŚCIĄGA:
– żywiołowa, energiczna, aktywna
– karna, dobrze reaguje na korekty
– nie ma nic przeciwko innym psom, koty ignoruje
– dobrze chodzi na smyczy
– dobrze czuje się w pomieszczeniach zamkniętych

Cześć, jestem Maja! Podobno wszyscy mnie tu znają i kochają! Z grzeczności nie zaprzeczę, bo ja to grzeczna sunia jestem.

Moja uroda świadectwem na to, że w rodzinie niedalekiej miałam przedstawiciela szlachetnej rasy – bulteriera. I jak to wszyscy wiedzą, bułki to psy bardzo rodzinne, socjalne i mądre, ale… wyrastają takie pod okiem mądrego Przewodnika. Sądzę, że takiego to właśnie i ja Przewodnika szukam – nie właściciela, ale opiekuna, ostoję, przyjaciela i drogowskaz.

Choć lubię ludzi, to w pierwszym kontakcie raczej po prostu sprawdzę, kim jesteś. Jeśli Cię polubię (a czasem sympatia przychodzi bardzo szybko) – dostrzeżesz wszystko to, co już tutaj się we mnie kocha: żywiołowość, wylewność i kontaktowość.

Jestem wesoła, aktywna i uwielbiam piłki oraz szarpaki. Mówią też o mnie, że karna ze mnie dziewczyna, że się słucham i reaguję na korekty. Na smyczy chodzę dobrze, a najlepiej czuję się na długiej lince. Ta jest dla mnie zwiastunem harców, którym chętnie się poddaję. Tutaj jednak zaznaczyć muszę, że silna ze mnie babka i czasem jak w uniesieniu pociągnę smyczą… to przydadzą Ci się mocne ramiona!

Dobrze czuję się w pomieszczeniach zamkniętych i nawet windę zdarzyło mi się przetestować, co wcale nie było dla mnie wyzwaniem. Dzielna ze mnie dziewczyna.

Lubię wyzwania, lubię się uczyć i lubię być czymś zajęta. Chętnie poznam więc kogoś kreatywnego i takiego, co sam się będzie ze mną uczył fajnych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Bo z takim psem, jak ja, to wszystko można!

Chętnie poznam nową Rodzinę, taką raz na zawsze, bo taką na chwilę to ja już miałam i następnej podobnej podziękuję. To jak? Dasz mi się pokochać?

Pozdrawiam,
Maja


 

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

 Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.