Ułatwienia dostępu

Search

MAŁI

Dziś mija mi tydzień w mojej rodzince i chciałem zdać Wam relację.
Dostałem nowe imię Małi. Moja siostra, suczka Marvel wystraszyła się mnie, gdy mnie zobaczyła, ale pokochała mnie od pierwszego wejrzenia. Do dnia dzisiejszego dalej mnie pilnuje i stopuje gdy zabardzo broję. Mój brat, kocur Gremlin pierwszego dnia na mnie syczał i nawet mnie uderzył łapą, ale trzeba mu to wybaczyć bo to stary dziadyga. W poniedziałek już mnie całował i obecnie mnie już kocha. Bracia Jim i Bim to świnki morskie i są większe niż ja, nawet pobrykam u nich w klatce bo mają ogromną. Brat Papug to papuga nimfa i drze się czasem jak nie wiem co, ale fajny z niego ptasior. Mama posadziła mnie na wadze i ważę 450g. Mówi, że tyle waży maleńka miłość. Kocham i jestem kochany
Pozdrawiam Wszystkich Dziękuję za wszystko
Małi