MALWINKA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA MALWINKA OK. 8 LAT 616093900089588 (569/14)
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
SZCZEPIENIA: TAK
BOKS: 13

Szybka ściąga:
– miła i czuła
– zna podstawowe komendy
– dobrze chodzi na smyczy
– dobrze dogaduje się z psami
– dobrze czuje się w pomieszczeniach zamkniętych
– szuka domu, który zadba o jej zdrowie i pomoże jej schudnąć
– wymaga stałych spacerów


 

Dzień dobry, jestem Malwinka i wcale nie zjadłam właśnie fotografa wraz z aparatem i lampą. O mojej linii – grubej i wyrazistej – oraz brzuszku – nienasyconym! – najlepiej porozmawiaj z naszą schroniskową Panią Doktor, ona Ci wytłumaczy jak mnie kochać mądrze i jak pomóc mi zrzucić te kilogramy, które zaczynają stanowić dla mnie poważny balast.

W przeciwieństwie do kilogramów, szczęścia to mi życie trochę poskąpiło. Do Schroniska trafiłam już drugi raz – tym razem na początku stycznia 2018 roku zostałam porzucona pod bramą i z powodu niejasnej sytuacji prawnej nie mogłam do tej pory szukać nowego Domu. Wiem, że przez to straciłam kilka szans na Rodzinę…  Ale hej, wszystko już załatwione! Teraz się uda!

Jako że mój pobyt tutaj trochę już trwa, to dobrze poznałam się z Wolontariuszami i otworzyłam na tyle, żeby zaprezentować całą swoją piękną osobowość. Zniknął ten strach i poczucie straty, które towarzyszyły mi po drugim porzuceniu, skupiłam się na rzeczach przyjemnych. Bardzo pomogło mi też zamieszkanie w boksie z Misiem – wesołym i pełnym zaufania psiakiem, który nauczył mnie czułości i wygłupów.

Teraz to ze mnie cud-miód sunia! Na spacerki lubię chodzić, a smycz obsługuję zawodowo. Tereny trawiaste uznaję za salony masażu i chętnie tarzam się pleckami po zielonym. Inne psy toleruję, a do wybrańców bardzo się przywiązuję – chętnie więc zamieszkałabym z wesołym i aktywnym kumplem – takim jak Misio. Takie znajomości mi służą. Dobrze sprawdzę się jako pies rodzinny, bo łatwo i szybko łapię kontakt tak z psimi pobratymcami, jak z ludźmi.

Szukam domu, który przede wszystkim zadba o moje zdrowie i kondycję. Najważniejsze dla mnie będą teraz regularne spacery, aktywny wypoczynek oraz rozsądna dieta, bez podjadania i z dobrą jakościowo karmą, która pomoże mi zmienić obrożę XXL na M-kę.

Ze względu na otyłość, nie poradzę sobie na wyższym piętrze bloku bez widny. Wtoczyć, to ja się wtoczę po tych schodach, ale wyobraź sobie, co to się przy takim wtaczaniu z moimi stawami dzieje! Z powodu skłonności do tycia nie mogę też absolutnie zostać psem „ogrodowym”, takim co na spacery nie chodzi. Muszę mieć regularny ruch i rytualne wyjścia min. 3 razy na dobę.

No i tak to jest – miałam w życiu pecha, a teraz liczę tylko na to, że ktoś pozwoli mi wnieść w jego życie szczęście. Kilogramy szczęścia, których – w przeciwieństwie do mojego tłuszczyku – nie będzie ubywać!

Pozdrawiam,
Malwinka


 

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

ZOSTAŁAM OBJĘTA WIRTUALNĄ ADOPCJĄ PRZEZ: MACIEJA JUREWICZA – DZIĘKUJĘ

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.