MARCEL

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK MARCEL OK. 11 LAT 616093900974234 (445/20)
WIELKOŚĆ: MAŁY
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: A – 3

SZYBKA ŚCIĄGA:
– wesoły, pogodny, żywiołowy
– bardzo lubi spacerki, dobrze chodzi na smyczy
– nie ma problemów z dotykiem
– zachowuje czystość w boksie, nie niszczy posłań
– raczej nie lubi innych psów, choć bywa, że duże, starsze sunie mu się spodobają

 
Dzień dobry, jestem Marcel. Pod koniec listopada błąkałem się po Kokoszkach i tak trafiłem tutaj. Nie narzekam w sumie – micha pełna, ciepły kącik, spacerki, a nawet i sweterek swój na zimę dostałem. Czad, no nie? A podobno mam prawo ubiegać się o jeszcze więcej! O Rodzinę na wyłączność! No to jestem tutaj i się ubiegam, czytajcie Państwo o mnie.
 
Choć dojrzały ze mnie kawaler, to wciąż jeszcze jestem rześki i żywiołowy. Domagam się spacerków, bezczelnie wygrzebuję Opiekunom smaczki z kieszeni, za piłką biegam jak szalony i bywa, żem zadziora do innych psów. Nie wierzysz? A chodź i zobacz na własne oczy!
 
Można by pomyśleć, że gałgan ze mnie. Jednak wiedz, że w moim wykonaniu każda zbrodnia wzbudza rozczulenie, a nie złość – taki słodki jestem! Zresztą – cóż to za zbrodnie w wykonaniu psa gabarytów serdelka? No pomyśl sobie…
 
Kocham ludzi i kocham obcowanie z nimi. W kontaktach z Człowiekiem jestem grzeczny i miły, jednak przy zabawie bywam nieuważny – potrafię złapać zębami za rękę w poszukiwaniu piłki. Musisz mieć to na uwadze przy aportowaniu.
 
A tak to czystość w boksie trzymam, legowiska szanuję, komendy podstawowe znam… Nic, tylko brać i kochać!
 
Szukam Rodziny, która nie obrazi się, że w starym psie młody duch drzemie i nie zdziwi, że z tak wiekowym kundelkiem to jeszcze coś tam do przepracowania wzajemnego będzie. Czy to może Twoja Rodzina? Jeśli tak, to zapraszam! Czekam na Was od listopada, ile jeszcze można?
Pozdrawiam,
Marcelek

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.