MERIDA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA MERIDA OK. 8 LAT 616093900977553 (385/20)
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: 13
EW. ADOPCJA PO KONSULTACJI Z LEKARZEM WETERYNARII

SZYBKA ŚCIĄGA:
– wesoła, skoczna, energiczna, bardzo rozemocjonowana
– aktywna, będzie wymagała sporo ruchu
– otwarta, pozytywnie nastawiona do każdej znajomości
– wymaga Opiekuna, który zapewni jej odpowiednio dużo ruchu i innego typu zajęć

 
Cześć, jestem Merida. Trafiłam tutaj pod koniec września w plaży na Brzeźnie. I choć ładny i zadbany ze mnie pies, to jakoś tak nikt się o mnie nie upomniał. Szukam więc nowego Domu.
 
Jestem bardzo pozytywną i bardzo, bardzo, bardzo energiczną sunią. Zdecydowanie przyda mi się praca nad opanowaniem emocji. Bo choć wszelakie moje emocje są pozytywne, to jednak ciężko ciągle żyć na tak wysokich obrotach. No i nie wszystkie pieski, z którymi chcę się zaprzyjaźniać rozumieją mój poziom ekscytacji na ich widok. No i czasem uciekają, a czasem zęby szczerzą. Muszę nauczyć się lepiej z nimi komunikować.
 
Od Człowieka pragnę jednego: nieustannego, nieprzerwanego, nieograniczonego niczym kontaktu. Kocham wspólne spacery, wyzwania, głaskania, zabawy… Wszystko razem! Taka jest moja dewiza!
 
Szukam Domu, który trochę ostudzi moje zapały i pomoże mi przepracować te wszystkie moje ekscytacje. Nauczy podchodzić do różnych spraw z większym dystansem, pokorą i spokojem. Czy to realne? Wydaje mi się, że tak! Wystarczy mądre ukierunkowanie mojej energii, sporo rozsądnego ruchu i zabaw, które pomogą mi, oprócz mięśni, wysilić też umysł.
 
Czy znajdzie się ktoś taki?
Będę czekała (niecierpliwie)!
Merida
 
Ps. zostałam objęta wirtualną adopcją przez dzieci z  Niepublicznego Przedszkola Artystycznego Fantazja w Gdańsku Grupa Pszczółki. Dziękuję

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.