MIKOŁAJ

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES “MIKOŁAJ” OK. 6 LAT 616093900052705 (730/17)
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: A-6
 
“Cześć, będę się nazywał Mikołaj, bo trafiłem tutaj dzień do Wigilii. Niezły prezent, nie ma co.Mimo tak przykrego obrotu spraw, jestem bardzo pozytywnie nastawiony i otwarty na człowieka. Wyjście na spacer to dla mnie wielka przyjemność, ale mówią, że trochę przesadzam z radością i jak tak skaczę  i kluczę, to ciężko mnie na smycz zapiąć. Oj tam. Pozytywnych emocji nie wolno blokować!Jestem bardzo aktywnym psem o niespożytej energii. Uwielbiam ganiać za piłką, biegać, skakać i szaleć na wybiegu. Nie oznacza to, że nie potrafię się wyciszyć – z tym problemów nie mam, ale pomimo swojego wieku, docenię każdą aktywność z Tobą. Znam też podstawowe komendy, więc nudzić się ze mną na spacerze nie będziesz – zawsze możemy ćwiczyć lub uczyć się nowych rzeczy.

Innych psów nie lubię i nie ma szans, żebym zdecydował się dzielić mojego Człowieka z jakimś innym czworonogiem. Ewentualnie z kotem, ale to też nie jest pewne.

W pomieszczeniach zamkniętych czuję się pewnie, choć w nowym miejscu zdarzyło mi się siknąć na ścianę. Wiem, wstyd trochę. Zagalopowałem się. W nowym domu liczę na wyrozumiałość i wyraźne wytyczne podczas nauki czystości.

Mam nadzieję, że szybko wypatrzy mnie tutaj amator piesków o urodzie standardowej. Czarny to kolor dobry na każdą okazję, a siwa broda dodaje mi powagi i wzbudza szacunek. Już mi się o moje sterczące uszy obiło, że czarnych psów mamy tu w schronisku najwięcej i że jakoś tak ludzie nie zawieszają na nas wzroku… Ale cóż… Mam nadzieję, że nie będę długo czekać.” Pozdrawiam, Mikołaj.

(opis przygotowany przez wolontariat schroniska)

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.