MILENKA

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOTKA MILENKA OK. 4 LATA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BIURO

szybka ściąga
– spokojna
– po wypadku
- „nakolankowa”

Cześć, mam na imię Milena i jestem w Schronisku od lipca. Niestety, jakiś nierozważny kierowca potrącił mnie na drodze na Orunii Górnej i z urazem głowy oraz złamaną żuchwą trafiłam tutaj. Na szczęście w Schronisku znalazłam pomoc i po wypadku nie ma praktycznie fizycznego śladu.
 
Mrużę troszkę bardziej jedno oko, ale chodzę i jem samodzielnie, także mogę już iść do nowego domu. W imieniu moich kocich pobratymców apeluję jednak o uważność na drodze i nie zostawianie nas kotów bez pomocy! Jestem kotką spokojną, raczej nakolankową niż bardzo eksplorującą.
 
Lubię głaskanie, więc na jesienne słoty mogę być towarzyszką idealną. Niech Was nie zraża też fakt, że mam czarne umaszczenie. Niestety wiem, że czarne koty dłużej niż inne czekają na domy, że ludzie nadal myślą czasem stereotypami i przesądami, ale ja Wam z pewnością mogą przynieść tylko miłość i szczęście. W schroniskowej klatce jestem kotką wycofaną i chowającą się.
Duże przestrzenie raczej mnie nie interesują, nowe miejsca zwiedzam powoli, z ostrożnością, ale jestem łagodna i cierpliwa. Szelki dałam sobie założyć bez pretensji. Jeśli zapamiętasz, że potrzebuję swojego spokojnego kącika i legowiska w bezpiecznej przestrzeni, to z pewnością się dogadamy.
 
Zapraszam do Schroniska, znajdziesz mnie w Biurze i nie zrażaj się tym, że będę sobie pewnie drzemać w mojej budce. W domu na swoim się rozkręcę.
Pozdrawiam, Milenka

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.