MILO

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK MILO OK. 5 LAT 616093900973584 (440/20)
WIELKOŚĆ: PONIŻEJ ŚREDNIEJ
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: B-16

SZYBKA ŚCIĄGA:
– otwarty, wesoły, bardzo energiczny
– uwielbia kontakt z Człowiekiem
– kocha się bawić
– nie reaguje na zaczepki innych psów
– ciągnie na smyczy

 
Cześć, jestem Milo. Choć mieszkam tutaj już jakiś czas, to nic sobie z tego nie robię. Jestem psem, który składa się z samej radości, ekstrawertyk o silnym temperamencie, miłośnik endorfin i wulkan pozytywnej energii! To ja!
 
Pierwszy kontakt ze mną? Oj, ciężko będzie! Ciężko będzie Ci mnie ubrać w szelki, bo w pobliżu Człowieka zamieniam się w skacząco-wirującą kulkę euforii! Po ubraniu w szelki trochę mniej wiruję, ale za to moja niepohamowana ekscytacja światem rozkazuje mi brnąć do przodu, ku przygodzie!, ciągnąc Cię za sobą w nieznane! A choć mały, to pociągnąć umiem, ułomek nie jestem!
 
Potem jest jeszcze lepiej! Jak wyjdziemy na wybieg, to Ci pokażę, co potrafię! Jestem mistrzem piłeczek! Specjalistą od tarzania się w trawie! Alfą i omegą omijania konfliktów! Tak, tak! Nawet jak mnie jakiś zębaty kolega do bitki zaczepia, to ja nic! Ja mu moją radością przed pyskiem zamacham niczym białą flagą i oboje zostaniemy przyjaciółmi, serio!
 
Czemóż zatem wciąż tu tkwię? Wiesz, kiedyś słyszałem, że „z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność” – i sądzę, że to dobrze koresponduje z moją sytuacją. Moją mocą jest moja radość, moja emocjonalność, a moją odpowiedzialnością… będziesz Ty. Wiedz bowiem, że psiaki tak silnie emocjonalne jak ja, bardzo łatwo poddają się emocjom różnego typu – tym pozytywnym, ale też tym mniej. Więc jak mnie coś wystraszy – moja reakcja będzie równie silna jak radość na widok czegoś fajowego. Życie ze mną to będzie przede wszystkim nauka panowania nad sobą i poznawanie technik pracy nad emocjami.
 
To jak? Chciałbyś zamieszkać w domu z tornadem miłości, szaleństwa i radości?
Jak tak, to wpadaj się poznać!
Pozdrawiam,
Milo
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.