MISIA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA MISIA OK. 12 LAT 616093900977197 (331/20)

WIELKOŚĆ: MAŁA

SZCZEPIENIA: TAK

STERYLIZACJA: TAK

BOKS: 16


SZYBKA ŚCIĄGA:

– otwarta, towarzyska, ufna

– ekspresyjna, ciekawska

– akceptuje inne psy

– dobrze chodzi na smyczy


Hejka, jestem Misia.

Tryskam optymizmem i chętnie podzielę się z Tobą swoją energią. Zostałam bez skrupułów podrzucona do Promyka pod jakimś wyimaginowanym pretekstem i finalnie porzucona.

No i może lepiej.

Liczę, że zły los minie i znów zaświeci nade mną szczęśliwa gwiazda – pójdę do Domu na jaki zasługuję – kochającego.

Jestem wulkanem energii i mam sporo do powiedzenia. Z racji nikczemnego wzrostu głosem zaznaczam swoją obecność, żeby mnie pogłaskać, a nie przydepnąć przypadkiem. Co prawda wątłą kruszynką nie jestem, raczej krągła ze mnie babeczka. Przyznam, że lubię przekąsić smakołyki. Nie stronię jednak od aktywności fizycznej – lubię spacery, a buszowanie w trawie jest moją pasją.

Chodzę na smyczy jak zawodowiec. Czasem trochę śpieszno mi w kierunku atrakcyjnych zapachów, łąki, nowej ścieżki. Uwielbiam Ludzi! Jestem duszą towarzystwa, lubię gdy dużo się wokół mnie dzieje. Mam ekspresyjną naturę.

Lubię okazywać swój entuzjazm i radość gdy spotykam Ludzi. Dobitnie domagam się głaskania, oczekuję uwagi i czułości. Taka ze mnie roztańczona, zagadująca wiercipiętka.

Mieszkam w boksie z koleżanką –dystyngowaną Kirsi i kolegą – wrażliwym Sambo. Dogadujemy się – lubię psie towarzystwo. Jestem ugodowa, nieskora do sprzeczek.

Przyjedź do mnie, proszę. Zaprzyjaźnimy się i może to właśnie Ty odmienisz mój los i przegonisz pecha?

Pozdrawiam najserdeczniej, Misia


Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.