MITO

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK MITO OK. 10 LAT 941000013856948 (314/13)
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: C-13

SZYBKA ŚCIĄGA:
– łagodny, delikatny, ostrożny, wesoły
– dobrze chodzi na smyczy
– akceptuje inne psy
– zachowuje czystość w boksie
– lubi czułości i nie ma problemów z dotykiem

Cześć, jestem Mito. Trafiłem tutaj po śmierci Właściciela. Przy wstępnych badaniach okazało się, że jestem wnętrem i przeszedłem poważną operację. Dziś już całkowicie doszedłem do siebie i myślę, że pora rozpocząć nowe życie.
 
Jestem wesołym, łagodnym, delikatnym i lekko nieśmiałym psem. W nowych dla mnie sytuacjach mocno szukam wsparcia w Przewodniku, dlatego ważne dla mnie będzie, żebyś poprawnie interpretował moje sygnały i umiał być ze mną sercem wtedy, gdy będę tego potrzebował.
 
Choć w pierwszym kontakcie wolę być zachowawczy, to przy kolejnych spotkaniach nie stronię już od czułości, głasków i szaleństw radości. Nie mam absolutnie żadnego problemu z dotykiem i pokornie znoszę wszelakie zabiegi.
 
W boksie zachowuję dużą kulturę, nie niszczę posłań, nie brudzę, choć bywa, że odezwie się we mnie żyłka dizajnera i poukładam posłania po swojemu.
 
Z innymi psami jestem zgodny, nie szukam zwady. Ze spokojnym kumplem mógłbym pewnie razem zamieszkać.
 
I to właściwie tyle o mnie, rozpisywał się nie będę. Jestem dobrym psem i mam nadzieję, że będę jeszcze mógł być dla kogoś najlepszym Przyjacielem. Bo zasługuję na dobre życie – to jest pewne.
Pozdrawiam,
Mito
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.