MURIEL

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOTKA MURIEL OK. 6 LAT
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BIURO

SZYBKA ŚCIĄGA:
- piękna kotka o wymagającym pielęgnacji futerku
 - kocha być z człowiekiem
- testy FIV i FELV negatywne
 - adopcja po konsultacji z lek.wet.

Cześć, mam na imię Muriel i jestem właśnie taka, jak moje imię – elegancka, stonowana i subtelna. Nie wiem, jak to się stało, że takie cudo jak ja znalazło się chore w klinice, a potem w schronisku, ale skoro nikt się po mnie od czerwca nie zgłosił, to chyba czas definitywnie szukać mi nowego lokum.
 
Jestem prześliczną kocią panienką, troszkę długowłosą, trzeba by mnie regularnie czesać. Sporo we mnie nieśmiałości na pozór, ale jak tylko dasz mi sygnał, że mnie lubisz i Ci na mnie zależy, to się wtedy cudownie rozkręcam. Nie odstępuję na krok, przychodzę do Ciebie, podążam za Tobą wierna jak pies.
 
Z innymi kotami żyję zgodnie. Jestem dobrą kandydatką do dokocenia, pod warunkiem że rezydent nie będzie jakoś mocno terytorialny i dominujący, bo wtedy mogę się lękliwie wycofać. Bez problemu daję się brać na ręce, wchodzę dzielnie do transportera. Bardzo mi zależy na człowieku i bardzo bardzo proszę o kochający dom dla mnie.
 
Pozdrawiam, Muriel

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.