NADGODZINA

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOTKA NADGODZINA OK. 3 LATA 616093901355448 (K143/21)
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BIURO

SZYBKA ŚCIĄGA:
- niepełnosprawna (nie ma przedniej łapki), ale świetnie się porusza bez niej
- spokojna                      
- na początku trochę niepewna,  ale ceni sobie kontakt z człowiekiem
- trochę płochliwa

Witam, mam na imię Nadgodzina. Imię takie niespotykane, ale i mój przypadek był dość niespotykany i, jak wskazuje moje imię, bardzo czasochłonny.
 
Jak widać na zdjęciach – jestem niepełnosprawna. W wyniku pewnych życiowych sytuacji musiałam pożegnać się z swoją przednią łapką. Szybko jednak otrzepałam się z smutku i nauczyłam się żyć bez niej. Chodzę nie gorzej niż inne koty, czasem tylko trochę wolniej.
 
Lubię spędzać czas z dwunożnymi. Chętnie dam się pogłaskać, wziąć na ręce, czy nawet przytulić. Tylko pamiętaj, że nie wszystko od razu. Poznajmy się najpierw! Małymi krokami do przodu. Moje zaufanie można zdobyć naprawdę szybko i bez większego wysiłku.
 
Nie lubię nagłych hałasów i gwałtownych ruchów. Jestem spokojną kotką, pomimo swojego dość młodego wieku i spokój bardzo sobie cenię. Dlatego chętnie zamieszkam też w takim spokojnym domu… ale to, że wolę ciszę, nie oznacza, że nie lubię się bawić! Każdy kot, nawet „babunia” musi zaspokoić swoje instynkty. W moim przypadku zabawa musi być trochę spokojniejsza, bliżej podłogi. A to wszystko ze względu na moje bezpieczeństwo.
 
Trochę się rozgadałam, ale mam nadzieję, że zachęcę Ciebie chociaż to rozmyśleń o mojej adopcji.
 
Czekam,
Nadgodzina

Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.