OLIWIA

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOTKA OLIWIA OK. 8 LAT 616093900966401
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BIURO

SZYBKA ŚCIĄGA:

- spokojna

- miła, przyjazna

- nie lubi dotyku ogona i jego okolic


Dzień dobry, mam na imię Oliwia.

Trafiłam tutaj jesienią 2020 roku, gdy to zostałam znaleziona

na gdańskiej dzielnicy Zaspa. Teraz ja mam nadzieję, że znajdę swój dom, tak jak ktoś znalazł mnie – szczęśliwie.

Jestem spokojną i stateczną kotką. Jeśli do wyboru mam zabawę i kanapę to bez chwili wahania wybiorę kanapę. Spanie to chyba moja ulubiona czynność i jakbym mogła to spałabym bez przerwy. Będę idealnym kanapowym kompanem dla domatora.

Uwielbiam głaskanie – po głowie, pod bródką, po grzbiecie… Ale uważaj, żeby nie przesadzić! Gdyż bardzo nie lubię dotyku przy ogonie i jego okolicach. Jeśli się zagalopujesz to mocno i stanowczo Cię o tym powiadomię głośno sycząc. Ogon jest tylko mój! Może, z czasem, jak pokażesz mi, że jesteś wart mego zaufania to kiedyś pozwolę Ci go dotknąć, ale teraz nie ma o tym mowy!

 

Mówią o mnie dama, a to dlatego, że poruszam się z gracją, wdziękiem i powabem, jak na prawdziwą damę przystało. Co prawda aktualnie na salonach jeszcze nie mieszkam, ale mam nadzieję, że to niedługo się zmieni. Może dzięki Tobie?

Pozdrawiam, Oliwia

Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.


Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.